Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadok ki az üzengetés...

Jogosan akadok ki az üzengetés miatt?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő nagybátyám egyedül él, a testvérei támogatják főleg az anyám és a nővére segít neki.

Ma takarítani voltak nála, anyámmal találkoztam utána és egyből elkezdte mondani hogy a nagynéném üzeni hogy a párom vagy én szombaton béreljünk futót és vigyünk el ezt azt a nagybátyámnak....Nem is ez a gondom...hanem az hogy felnőtt ember vagyok hívjon fel és kérjen meg, ne üzengessen nekem nem óvodás vagyok. Modern vilagot élünk 30 ft-ért hívjon fel és mondja el nekem a kérését. Hozzáteszem nagynénémnek van egy lánya aki szintén tudna segíteni és nekünk sincs sokkal több időnk mint neki. Hozzátéve hogy páromnak horgos csak autója ezért ő neki kell segíteni ráadásul messze dolgozik és hétvégén összesen 45 órát vagyunk együtt alvással beleszámolna és nekünk is lenne dolgunk. Igazából tényleg csak azért kapom fel a vizet mert így jut el hozzám...amúgy szívesen segítünk. De ez már nem az első eset.


2019. dec. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Üzend vissza, hogy nem értek rá.
2019. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszeru a megoldas, csak vegre fel kene noni hozza: probald meg ilyenkor a 'nem' szot kimondani. Nehez, ertem en, de senki csicskasa nem vagytok, foleg nem ugy hogy ti berlitek meg a futot is es rohanyok, amikor futtyentenek.
2019. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én már azt sem értem, hogy nektek mi közötök van ehhez. Persze, az ember szívesen segít ha tud és akar, de azért itt van épp elég, nálatok közelebbi segítésre alkalmas ember. Az meg a minimum, hogyha szívességet kérek valakitől - ráadásul nem is kicsit - hogy személyesen és normálisan őt kérem meg. Amúgy meg a leírásod alapján nem álltok olyan jól idővel és energiával, hogy mások cuccát szállítgassátok. Btw miért nem a nagybátyád kér meg, amikor neki kellene vinni a dolgokat? Miért a nagynénéd anyádon keresztül, majd onnan még te értesítsd a párodat, hogy jelenése van egy jó költöztetésre... ahh nem értem az embereket :D
2019. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy veszem észre, hogy a gyakorin fellelhető emberek 90%-a nem ismeri a "nem" szót. Kérdező! Utalj a bankszámlámra! Köszi :)
2019. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom, hogy mivel kiakadsz az üzengetés miatt, mielőtt ezt a kérdést kiírtad, felhívtad 30 Ft-ért a nagynénédet és elmondtad neki az ilyen vagy olyan álláspontodat!

Én legalábbis ezt tettem volna.

2019. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!