Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Eleinte csak mindig vedtem bármit is csinált.

Aztán egyszer átmentem a barátnőmhöz és ott irogattunk egymásnak éjféli fél egyig.

Aztán mindennap irogattunk egymásnak és úgy nem tudtam elaludni hogy ne kivant volna jó éjszakát.

Mindig meghallgat és én is őt mert érdekel amit mond.

Mindig felvodít ha rosszul érzen magamat.

Most itt a vakáció még ralálkozok vele évzáró mefmodjdan neki mit érzek?

Vagy ne?

Valaki?



2017. jún. 19. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide?
2017. jún. 19. 21:30
 3/4 anonim válasza:
Tudod drága, ez azért jön ide mert ha nem tudjuk hány évesek vagytok hogyan is segítsünk neked!? :)
2017. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert ha mondjuk 16 évesek vagytok, akkor biztos lesznek közös ivászatok nyáron, ahol úgyis találkoztok, de ha mondjuk 12, akkor szervezkedés nélkül nem fogtok még két hónapig találkozni, ami azért ilyen érzelmekkel nem biztos, hogy jó móka lenne.
2017. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!