Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felnőttként milyen kapcsolatba...

Felnőttként milyen kapcsolatban vagy, milyen a kapcsolatod az unokatestvére iddel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, hogy még élnek, de ennyi.
2020. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Néha látom őket, mikor temetés van a rokonságban.
2020. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Temetes :( eskuvo(k) utobbi 1000 evente. Elobbi is nagyritkan hala az egnek..nem kivanom senkinek.

Magasrol szrunk egymas fejere.. bunko parasztok az unokatesoim..az osszes.

2020. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
nálam is kb annyi a kapcsolat, hogy tudom, élnek.. meg talán facen ismerősök vagyunk.
2020. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én 25/N vagyok, egyik uncsim 26/F,vele kb 1-1.5évente találkozunk, pár szót váltunk csak. Kisebbik uncsim (a másik huga) 12/L , vele kb évente 5-6x találkozunk. Ő kis aranyos, szívesen beszélget,szívesen jön hozzánk, ház felújításban vagyunk párommal, oda is eljött velünk szétnézni, benne lenne minden közös programban, de ritkán jön csak össze ilyesmi. Mindenki éli az életét.
2020. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Bellatrix:3 ***** válasza:
Én nagyon jóban vagyok velük 2 lány idősebbek nálam. Évente párszor találkozunk, sokszor beszélünk inkább fbon de szinte együtt nőttünk fel szóval e miatt is jóban vagyunk.
2020. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Evente 2x ha latom oket. A kisebbeket kicsit tobbszor.
2020. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kettővel napi szinten beszélek, a többit azstse tudom hogy élnek e még
2020. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolatom velük.
2020. máj. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Anyai reszrol mindegyikkel olyan havi szinten beszelunk vagy minimum hallok feloluk. Gyerekeink egyutt nyaralnak. Fiatalabb (de mar dolgozo) koromban volt, hogy egy lakasban laktunk. Egyutt karacsonyozik a nagy csalad. Apai reszrol csak egyikkel beszelunk rendszeresen. Tobbieket par eve nem lattam. Jobb lenne szorosabb kapcsolat, de hat messze lakunk, meg mindenkinek eleg komplikalt az elete.
2020. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!