Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok a vegán rokonokkal? Hogy kezelitek őket?

Figyelt kérdés
Nekem az unokanővérem vegán, én Weston Price szerű diétát követek, sok nyers tejet, szabadon tartott marhát és vajat fogyasztok, és kevés zöldséget, csak helyit és szezonjában. Csak az a gond hogy őt idegesîti hogy én még sokkal több állati eredetű dolgot ia fogyasztok mint az átlag. Ma megkaptam hogy a korona is az olyan emberek miatt van mint én, és ő mindig csak ,,szól”. Nem lehet tőle nyugodtan létezni amikor leülök az asztalhoz.

2020. ápr. 28. 13:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló volt az enyém is. Persze a másik véleménye neki nem számít, ezért már 6 éve megszakítottuk a kapcsolatot egymással.
2020. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek ellenérzéseim az étrendjével kapcsolatban, bár azért rajta látszik hogy annak ellenére hogy még csak 20éves,mennyire kezd leépülni hozzám képest, de én soha nem jegyeztem meg.
2020. ápr. 28. 13:25
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen emberekkel nem tartok kapcsolatot. Mármint nem az étkezési szokásai miatt, hanem mert beszólogat.
2020. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az testverem az. Mi általában jól viseljük egymást ilyen téren.
2020. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

a te diétád is fura,de a vegán még ezt is felülmúlja, főleg ha nem egészségügyi okoknál fogva teszi (pl. ételallergia) hanem csak hogy elmondhassa ő milyen nagy állatvédő :S

Az ilyen típusú vegán a legrosszabb, mert azt hiszi ő csinálta a spanyol viaszt azzal, hogy vegán.

2020. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Vegetáriánus vagyok, engem nem érdekel ki mit eszik, ameddig engem békén hagynak.
2020. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem húgom vegán, de nincs belőle semmi konfliktus, egyikünk sem avazkozik bele abba, hogy mit eszik a másik.
2020. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Hát jó nektek.. nekem IBS em volt, és kipróbáltam a vegán diétát, de láttam hogy csak árt nekem és nem láttam hihető alapját, úgyhogy abbahagytam. És az a baj hogy ő is rosszul van, az egesz arca mitesszerekkel van tele és egész nap rettenetesn fázik, és rajtunk veri le🙄 szerinte nekünk ,,dögszagunk van” , amikor vettünk bárányt akkor kidobta, és hiába kiabálnak vele nem hat. Szerinte miattam nem kap több pénzt a vega cuccaira, mert az én étrendem milyen ,,drága”.
2020. ápr. 28. 13:55
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán kretén. Nekem volt vega rokonom, kb 20 évig tartotta. De nem szólogatott befele, max megkínált, hogy pl ezt vagy azt kóstoljam meg.

Ez egy alap dolog, te se cseszteted azzal, hogy egészségtelen életmódot folytat és ő se téged, mert te nem követed a hitét.

A legtöbb vega/vegán normális, csak pár ilyen idióta van, de szerencsére a "húsevők" közt is van ilyen aki cseszteti őket.

(Nem értem miért nem lehet elfogadni mások döntéseit.)

2020. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát a hús kidobásnál adtam volna neki egy pofont és levontam volna a hús árát a zsebpénzéből vagy elküldtem volna a hentesüzletbe venni egy újat, hogy kínlódjon a szag miatt. Kidobni más kajáját pofátlanság.
2020. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!