Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sógornőm szerelmes a páromba?

A sógornőm szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés

van egy sógornőm jó viszonyban voltunk mikor megismertem a páromat, ő volt az aki mindig felkeresett minket minden körülmények között (albérletekben) beszélgetésünk során mindig azt vettem ki a szavaiból hogy az én párom jobb mint az övé! (irigy) én 1-2 év alatt több törődést kaptam mint ő 12 év alatt!

a lényeg hogy aztán anyósomnál laktunk akivel összevesztünk majd hozzájuk költöztünk egy időre azután volt egy csúnya összetűzésünk de nagyon megbántott nyilvánosan lehordott mindennek a facebookon a fiam születésnapja után hogy ő tartott minket pl pedig a párom dolgozott én gyesen voltam ugyanugy bevásárltam, igaz egy koszton voltunk egynapő főzött másnap én olyanokat irt hogy szégyeljem magam csak az én családom létezik stb! gondolom fájt neki hogy ő nemvolt a bulin pedig haragbavagyunk hogy hívnám én meg?

azóta nem is beszélünk én köszönő viszonyban sem vagyok vele viszont a páromnak ir köszöntőket boldog új év szülinap szivecskékkel a végén -ez normális? vagy ha találkozunk anyósoméknál mert ide ugye nem járnak! hozzá szól és neki tesz fel kérdéseket kávéval őt kínálja utóbb pl élővideóban őt említi és kihivja ilyen xarságokra. ugye én ezt nem látom mert én letiltottam,

ez mennyire normális viselkedés??? egy sógornőtől hogy igy eszébe van a sógora pedig van neki még 2 az én páromon kivül mégis csak vele foglalkozik!!! ezt nem mondhatom el a páromnak mert rögtön megutálna hogy juthat ilyen az eszembe , pedig úgy tünik!


2020. máj. 11. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

"ezt nem mondhatom el a páromnak mert rögtön megutálna"

Ez itt a baj, nem a sógornő. Az, hogy nem vagy vele őszinte. Akkor meg milyen kapcsolat ez?

2020. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyertelmu, inkabb az jon le, hogy teged utal, rad irigy es az alattomos huzasai azert vannak, hogy vele teged idegesitsen. Szerintem nem kene vele torodni, fel se kell venni a trukkjeit,mert akkor nyertesnek erzi magat. Mindenesetre, egy alkalmas idoben es helyzetben, ovatosan meg lehetne emliteni a ferjednek, hogy mi a velemenye errol? Utana meg tudod latni a tovabbiakat.
2020. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
konkrétan nem mondtam hogy azt gondolom szerelmes belé viszont mondtam már hogy szivecskéket küld neked egy sógornak? azt mondta szeretet jele is lehet és amikor mondom hogy én nem küldenék ilyet eszembe sem jutna a sógoroknak. azt mondta bolond nem kell vele foglalkozni! de közben ideges lesz hogy ilyeneken fennakadok azért nem is vitattam tovább de úgyéreztem kikell itt irjam magamból hogy ti mit gondoltok erről a dolgoról.
2020. máj. 11. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én azt gondolom, hogy nem bíztok meg egymásban. Akkor meg veszett fejsze nyele...
2020. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem értem min kell fennakadj ezen hogy facebookos faxsagokra hívja ki, meg küldd neki szívét a szülinapi köszöntő melle. Nagyon házsártos feleség vagy, legyen mar egy kis önkontrollod. Kit érdekel amugyis, ha párod nem vevő rá? A nő utál téged, max idegesíteni akar ezzel. De még ha féltékeny is a férjedre, kit érdekel? Nem tok mindegy? Ha a parod nem foglalkozik vele akkor téged se érdekeljen.
2020. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Először anyósék nyakán éltél, aztán a sógornőd nyakán? Te is magadba nézhetnél...
2020. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

bizalom ????

nem hiszem hogy pont ő lenne az a személy akire utánam ránézne ha történne valami köztünk de teljesen jó kapcsolatban élünk ! már csak testvére miatt sem nézne rá nőként!soha nem kezdene vele!!! ilyenre nemis gondoltam csak az a nő kiakaszt ezekkel a viselkedésekkel!

2020. máj. 11. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó kapcsolatban, aha... Aki teljesen jó kapcsolatban él, az nem ír ki ide ilyen hosszú kérdést a párjával kapcsolatban, hanem a vele ül le megbeszélni.
2020. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 osnak küldeném mi ez hogy nézzek magamba? csak mert éltem anyósoméknál nem többet mint 6 hónapot meg 2őt a sógornőmnél

akkor kezdtük az életünket nyilván nem teremtett alánk anyuci apuci házat viszont 2 év után már a saját házunkban éltünk!!!!!!

2020. máj. 11. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Most a sógorodnak a férje és a te párod egy testvérek?Hizeleg a párodnak az biztos, hogy téged idegesitsen.Az én sógornõm is rámászott volna az én férjemre mindig, pedig a férjem bátyja is rendes pasi.Viszont én ugy fogtam fel, hogy a férjemnek van annyi esze, hogy elküldi melegebb éghajlatra a bátyja feleségét.Ráadásul nagyon csunya, viszont kereste,hopgy engem hogyan szomoritson.Mindig szóval tartotta a férjemet ha jöttek hozzánk vagy mi mentünk hozzájuk.A végén én már beleuntam és nem mentem hozzájuk,akkor meg az volt a baja.
2020. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!