Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akar beleavatkozni sok...

Miért akar beleavatkozni sok családtag és rokon mások kapcsolatába? Mi a jó, ha egy olyan személy szétválaszt egy szerelmes párt, akinek köze nincs a kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert mig ezzel bajlodik nem a sajátját kell elviselni vagy annak hiányát. Örömöt okoz nekik,saját tapasztalat,bár nálunk ez csak a jéghegy csucsa volt, nem oknélkül zártuk ki testvéreimmel mostanra az életünkből 100 % osan a teljes szkvereő rokonságunkat.
2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell hagyni, ennyi a megoldás. El kell küldeni mindenkit a halál fszára aki ilyesmivel jön, nem pedig csendben szenvedni és játszani az áldozatot.
2018. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első válaszolónál ott a pont !
2018. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan mit csinálnak? Hátha tudok valamiben segíteni.
2018. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én emiatt nem állok már szóba a bátyámmal. Először jött, hogy csak ki akar használni anyagilag. Épített a Balatonon egy nyaralót, amit a nevemre iratott, akkor pedig jött azzal, hogy majd minden adót stb. fizethetek én, csak azért lett rám íratva. 16 éve vagyunk együtt 2 gyerekünk van. 2 éve nem beszélek a bátyámékkal, mert mindent kritizáltak, ami velünk kapcsolatos volt. 22 évesen jöttem össze a párommal, a bátyám megjegyezte, hogy nem veszem észre, hogy más nők autót kapnak a pasijuktól, hozzáteszem 1 hónapja voltunk együtt. A felesége 30 évesen a csupasz valagát tette a kapcsolatukba, rögtön abba is hagyta a munkát, azóta se dolgozik, közel 20 éve, még ő is osztotta az észt én soha egy rossz szót nem szóltam, még akkor sem, mikor a sógornőm orbitális baromságként váltig állította, hogy 5 éve élettársak a bátyámmal és a fele vagyona már járna neki, holott a bátyám igazi vagyona az öröksége volt.
2018. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4. kommentelő: nem történt velem semmi sem. Csupán olvastam egy ilyesfajta kérdést és emiatt tettem fel a kérdésemet. Azért nagyon köszönöm a segítő szándékodat!
2018. jún. 2. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Örülök hogy nem vagy bajban :)
2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen túl sivár az életük, ezert másokéval foglalkoznak.
2018. jún. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyébkent en is gondolkodtam mar azon, hogy ez a sok brazil, mexikói meg franc tudja milyen szappanopera, a sz*rkeverő családokkal meg rokonokkal, néha sehol nincsenek a valósághoz képest.
2018. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Barátnőmmel terveztük az első alkalmat 3-4 hónap együtt lét után. Egy nap mikor a Mamánál voltam látogatóba elkezdett szívózni, hogy még nem kéne meg hogy fiatalok vagytok. Megmondtam neki, hogy nem a te életed nem a te kapcsolatod és hogy semmi közöd hozzá. Határozottnak kell lenni. Legyen az apád, anyád akárki. 17/F
2018. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!