Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig lebeszélnek...

A rokonaim mindig lebeszélnek arról hogy mi szeretnék lenni,szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés
Amint mondok valamit milyen szakmát szeretnék elvégezni egyből lebeszélnek és azt mondják ami nekik jó és nem nekem,szerintetek jó beleszólni másnak az életébe nomrális dolog ez?

2020. máj. 15. 07:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te már eldöntötted, mit szeretnél, akkor nem kell hagyni, hogy eltántorítsanak.


Ettől még véleményeket lehet és kell is meghallgatni, de a döntés végül úgyis a tiéd.

2020. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Annyira nem rossz szakma, ha szeretsz piacozni van jogsid, és van autód. Akikkel eddig beszéltem piacon (1-2-árus van csak néha néha) simán összeszednek napi 7-8 ezret, járják a piacokat/bolhapiacokat így kijön a heti 4-nap piac, én a felét keresem asztalos szakmával, úgy hogy annak idején még húde nagyon biztos pénzkereső szakmának mondták,és a szüleim is erőltették. Ma már átkozom magam hogy hallgattam rájuk.

Egyébként én agyagedényben sütni szoktam, igazából minden hús ételt amit lehet abban sütök, szépen lassan sül benne,sokkal finomabb a végeredmény.

2020. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hadd magad lebeszélni. De legyen valami szakmád is emellett. Én pl. pincér-szakács akartam lenni, lebeszéltek róla, mert az már milyen. Lettem helyette idegennyelvtanár, amiből milliárdossá váltam, most pedig Ausztriában pincérkedem a tanári bérem háromszorosáért. Azt csináld amit szeretsz. Ha valamit undorral csinálsz, kihat az életedre, negatív értelemben.
2020. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%
De miért tudnak lebeszélni? Mert TE hagyod. Ha valami iránt igazán elkötelezett vagy és valóban érdekel, SENKI nem tud róla lebeszélni! Bocs, de itt a hiba benned van.
2020. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!