Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetemben ha a párunk testvérei, rokonai nem kedvelnek? Mi ilyenkor a helyes reakció ?

Figyelt kérdés
Nem mondják ki ugyan és semmi megjegyzés , viszont én érzem .
máj. 21. 22:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
“abban az esetben “
máj. 21. 22:36
 2/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem mondják, akkor miből érzed?

Simán lehet, hogy te beképzeled magadnak és ellenségeket gyártasz.

Mit lehet tenni?

Pszichológushoz fordulni, hogy gyógyítson ki a paranoiádból.

máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Igazából semmit. Mégha jól is érzed mit lehetne?

Szakítasz.

Majd az idő megoldja, talán megkedvelnek.

Minimalizálod a találkozást.

Átgondolod mi lehet a gond.

máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

A szomszédcsaj is gyűlöli az öccse feleségét, de állítólag még nemondta neki, csak az öccsével vitázott ezen amíg még nem volt esküvő. De mivel a gazdag a lány, kérte az öccs a nővérét, hogy ne szúrja már el neki... Szóval beletörődött, de nem szereti, na.

"Elvette tőle az öccsét...", féltékeny...😁

máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ja és a reakció?

Ne törődj velük a kelleténél többet. Elég, ha a pároddal kijössz... Ne hagyd, hogy közétek àlljanak.

máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell velük foglalkozni
máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Miből érzed? De egyébként ha így van, nem kell velük találkozni.
máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Kit erdekel? Ok nem kedvelnek engem, en sem oket, es kesz. Ettol meg senki nem alszik rosszabbul, senki elete nem valtozik.
máj. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Kozold hatarozottan a pasival, hogy ha nem all ki egyertelmuen melletted es nem utasitja rendre a pereputtyat, akkor lapat, de azonnal.
máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Semmit. Amíg nem állnak belém, addig nekem teljesen jó. Nem fogok megváltozni vagy jópofizni pár ember miatt.

Egyszer úgy jártam, hogy az exem nővére nagyon nem kedvelt. Majd egyre többet beszélgettünk. Beengedett a szobájába, mindenki csak pislogott, oda senki nem mehetett be. Másnap szakítottunk. Ezzel igazából csak azt akarom mondani, ha nem játszod meg magad, előbb-utóbb meg fognak kedvelni.

máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!