Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Azokhoz a felnőttekhez lenne...

Azokhoz a felnőttekhez lenne egy kérdésem, akik a vírus miatt elveszítették a munkahelyüket, vagy más miatt nehéz anyagi helyzetbe kerültek. Nektek segítettek a szüleitek átvészelni ezt a nehéz helyzetet?

Figyelt kérdés
Ha lehet, légyszi, fejtsétek ki részletesebben,hogy mi volt a problémátok, mire volt szükségetek, ha segítettek, hogyan, ha nem, mi volt az oka. Köszönöm, ha válaszoltok.

2020. júl. 24. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Nem kértem segítséget, és el se fogadtam volna
Anyagi segítséget kaptam, nem kell visszaadnom
Természetbeni segítséget(pl.lakhatás/étel) kaptam
Kölcsön kaptam pénzt, vissza kell adnom
Kértem, de nem segítettek
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségi körömben van most ilyen fiatal. Van tartaléka, egyelőre nem volt szüksége szülői segítségre, de a szülei anyagilag és természetben is támogatnák, ha szüksége lenne rá.
2020. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok érintett egyik oldalról se, de ettől függetlenül nem kell külön gondolkodnom, hogy tudjam: kérdés nélkül segítenénk egymásnak minden viszonylatban.
2020. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem kaptunk, de nem is kértem. Van tartalékom, és egy kis eszem, meg fogom tudni oldani magam is. Sokat güriztem mindenért. Inkább én lennék az, akinek segítenie kellene, ha úgy alakulnának a dolgaik.
2020. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a szülők nem veszítették el a munkájukat, csak a gyerekek? A családtagok nyilván segítik egymást, ahogy tudják. Normális esetben.
2020. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elveszítettem. Kb azonnal lett is helyette másik. Szerencsére több lábon állok, így segítségre valószínűleg nem szorultam volna amúgy sem.
2020. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy a szülők is elveszítették, de ha figyelmesen olvastad, a kérdést, az is benne van. Pl.akinél úgy volt, írhatja, hogy sajnos, nem tudtak segíteni, mert ők is elveszítették a munkájukat 🤷 Érted, a kérdés nem arról szól, hogy szerinted, mi lenne a normális, ha ilyen helyzetben lennél, hanem mi történt veled a valóságban, ha átélted ezt a helyzetet.
2020. júl. 24. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett segítséget kérnem, de biztosítottak róla a szüleim, hogyha kell, akkor tudnak segíteni.

Szerencsére párommal eddig megoldottuk ketten.

2020. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem állok velük szóba évek óta, még a nászajándékot is visszakérték. Inkább mennék a híd alá, minthogy segítséget kérjek tőlük.
2020. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kértem, de ha magától eszébe jutott volna elfogadtam volna . De nem jutott .
2020. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!