Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van még rajtam kívül itt...

Van még rajtam kívül itt olyan, aki utálja az egyik unokatestvérét? (És ez kölcsönös)

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem is ismerem igazán. Pedig 3 van
2020. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha van? Akkor együtt fogtok itt utálkozni? Minek?
2020. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak olyanok vannak általában eddig akiknek bejön a saját unokatestvérük
2020. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%
Hát mi is így vagyunk, de az a megoldás hogy nem találkozunk ha nem muszáj. Vagy 3 éve nem is láttam....
2020. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egymással bajunk.
2020. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Két unokatesóm van, akivel találkozok is néha. Az unokanővéremmel nincs bajom, megkockáztatom, hogy ha kicsit kissebb lenne a korkülönbség és kissebb korunk óta rendszeresen találkoztunk volna, akkor most szerintem nagyon jó kapcsolatunk lenne. De az unokabátyámat nem kedvelem, szerintem ő sem engem. Vele még nagyobb a korkülönbség, semmi közös nincs bennünk. Három éve nem láttam, akkor elkezdett veszekedni velem az egész családja és anyám előtt. Az volt az oka erre, hogy én ugye nem vagyok bőbeszédű (pláne több ember előtt), mint ő és a szülei. És nagynéném faggatott valamiről, én meg ugye szégyenlős ember lévén igyekeztem a lehető legkevesebbet beszélni. Ő meg egyszercsak fogta magát és ott mindenki előtt lehordott, hogy milyen beképzelt és lenéző vagyok, nem is érti, hogy az anyja hogy tűri el ezt a magatartást tőlem, meg hogy amúgy ő nem kedvel és utálja az elviselhetetlen egoista viselkedésem. Aztán még jobban megsértődött, amikor a nagynéném rászólt, hogy nem kéne ilyennek lennie, én mindigis csendes voltam, és különben is, ha őt zavarná az egyébként nem is tiszteletlen viselkedésem, akkor ő szólna. Azóta hál istennek nem taliztam a sráccal, és már anyám sem erőlteti a rokon látogatást, ha otthon van az unokabátyám is.


(18l)

2020. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!