Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért viselkedik így velem?😭 ...

Miért viselkedik így velem?😭 16/L

Figyelt kérdés
(igaz egyik szülinapomon mikor meg hívtam mire ide ért volna én nekem volt egy nagyon erős pánikrohamom meg krízisem és nem akartam hogy lássa mert bolondnak hitt volna és azt hazudtam hogy el mentem és már mire ide ért volna vissza kellet forduljon, utána meg veszekedett velem.) De miért viselkedik így velem a nagybátyjám akivel régebben nagyon jól ki jöttünk?. Szinte olyanok voltunk mint a testvérek. Most meg nagyon eltávolodtunk. Írok neki messengeren is, nem ír vissza. Mikor találkozunk akor meg belém köt, igaz, kicsit meghíztam mostanában de azért nem kellene malacnak szólitson. És ma mikor mondtam neki hogy nem vagy megnevelve akor ő vissza mondta nekem hogy szerinte meg én nem vagyok megnevelve. Ez nagyon rosszul esett. De már nem tudom mit mondjak neki. Én szeretem 😭tényleg, megteszek mindent hogy szeressen ő is úgy mint egy unokahúgot újra.. 😭Segítsetek! Mit tegyek? Nagyon szorongok emiatt. Amúgy ő 36 éves. (bocs a helyesírási hibákért ha valamit nem írtam jól de Romániába lakom)

2020. aug. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj aludni, holnap szedd össze a gondolataidat, és beszélj majd személyesen a nagybátyáddal. Ha görény, akkor ne beszélgess vele annyit. Tudom, nehéz feldolgozni, de vannak mérgező rokonok is, akikkel a lehető legkevesebbet érdemes beszélni.
2020. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy az egybe küldd el neki ezt a kérdést üzenetben.
2020. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy 36 éves, felnőtt (?) férfi (?) "malacnak" gúnyol egy 16 éves kislányt, aki ráadásul az egyik legérzékenyebb korban van a külsejét illetően, nem vall túlzott érzelmi és értelmi intelligenciára és ássa el magát.

Tudom, hogy most fáj, meg kötődsz hozzá, de szerintem engedd el ezt a dolgot. Ha ennyire érzékeny tipus vagy, akkor meg főleg nincs szükséged az életedben ilyen taplókra.

2020. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos ez ilyen. Én is nagyon bírom a nagybátyámat, néha jobban ki tudok vele jönni, mint apámmal. Ő is volt már, hogy iszonyat bunkó volt velem. Lehetséges, hogy valami más van a háttérben nála. Adósság, családi vagy bármilyen egyéb probléma. Ha rosszul érzed magad lelkileg, nyugodtan kérj pszichológusi segítséget. Én is voltam párszor. Sokszor csak annyi is segít, hogy valaki meghallgat.
2020. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...ugyan azt mondtad neki mint ő neked. Neked rosszul esett...szerinted neki nem? Hagyd abba a hisztit
2020. aug. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Barátkozz meg azzal a gondolattal, hogy lassan de biztosan felszámolod vele a szoros kapcsolatot. Ne akarj minden áron hozzádörgölőzni, mert nem érdemli meg a szeretetedet.

Az a szülőd, akinek ő a testvére nem tudna vele szót érteni az érdekedben?

2020. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Bea Te vagy az?
2020. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát most azért gondolj már bele, hogy miattad ment, te elküldted, aztán meg közöd 16 éves kis takony létedre, hogy nincs megnevelve, de megsertődsz, hogy a képedbe mondja, hogy te sem. Mire ez az önérzezeskedés? Mert megmondta, hogy dagi lettél? Attól, hogy a barátnőid nem mondják a szemedbe, még azért elég gáz ez 16 évesen. Csak mondom. Be lehet fejezni a hisztit a semmin.
2020. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

8as szerintem menjél aludni.

Nem hisztizik. Szeretné ezt a kapcsolatot rendbe hozni.Nem a semmiért hazudott vagy küldte el. Habár szerintem ezt megbeszélhetnéd vele hogy mi volt azaz eset miért mondtad ezt neki. Meg szerintem nem okés hogy daginak csúfolja mert ez benne mély nyomot hagy. Talán ha viccből mondja és nem komolyan megint más.

Nyugodj meg. Beszélj vele az érzéseidről hogy mennyire fontos számodra és hogy régen mennyire jó volt a kapcsolatotok amit te szeretnél újra átélni. Szeretnéd ha újból jól kijönnétek egymással.

Sok szerencsét. Szorítok.

2020. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
9-es, szerintem meg foglalkozz a saját véleményeddel, amit nyugodtan leírhattál te is. Én a sajátomat tartom.
2020. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!