Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet csinálni időrablók...

Mit lehet csinálni időrablók ellen? Tehát ha a családban ilyen cukin jönnek,és mivel cukiskodnak nem lehet nekik ellenállni, főleg idősebb rokonokat a végsőkig kiszipolyozzák, és csak a romok maradnak utánuk.

Figyelt kérdés
Cuki skype beszélgetésk, cuki programok a cuki kb 30-40 rokonnal, cuki minden, napi 50 órában nagyon cuki minden, de megakadályozzák az életet, mert lefoglalják az összes percet, minden hajszálon múlik és senki másra nem marad idő,időnként kórházban kötnek ki a szintén cuki idősek a túlhajszoltság miatt, a házuk szalad, lehetetlen feladatokat várnak el nagyon cukin, és ez az év kb 362 napján így van, talán van évente 3 nap szabad.
2020. aug. 29. 19:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Stílusod irritáló! Ne akarj másokat megmenteni, felnőtt emberek, majd elintézik maguknak, amit akarnak. Ha képtelenek, neked akkor se kell a Nagy Megmentő szerepét előadnod. Nem fog sikerülni, mert ők maguk nem hagyják.
2020. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt normálisan leírtad volna a cukiskodás nélkül, akkor talán kevésbé lennél irritáló és értettük is volna, hogy mit akarsz mondani.
2020. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon elszomorít hogy egyesek így állnak a problémához.

Ha a kérdező azt írta volna hogy 'szemét, sz@rházi'-e aki kihasználja idős rokonait akkor ugrottatok volna. Tényleg sajnálom az embereket amiért ilyen sekélyesek. Na most nem voltam cuki! Jöhet a piros!

2020. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De tényleg cukiskodnak, ezzel palizzák be a nagypapit, komolyan, részben jószándékúak de inkább leszarnak másokat sokszor. Nem lehet más szóval elmondani, mert ez annyira jellemző rájuk. De azért tudják megtenni hogy n beszéljünk velük erről, azért tudják lesöpörni a kéréseket, és figyelemfelhívásokat mert a nagypapival zsarolnak, aki ha bárki bármit megemlít neki ordít----kórház stb. (A kialvatlanság miatt pláne) vele zsarolnak mennek árulkodni amivel őt idegesítik, ezért nem tudok velük beszélni. Végül velem fog ordítani és fenyegetni ha nem vagyok 100 % bűbájos és nem teszek úgy minta normális lenne az egész(a túlterheltségétől ordít részben).
2020. aug. 29. 20:46
 15/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, csinálom ahogy eddig, a borotvaélen táncolást, de rohadt nehéz. De más választásunk nincs, kivéve ha itt mond valaki jó ötletet,de tudom nehéz erre bármit mondani, átélni is nehéz.
2020. aug. 29. 20:48
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
De rohadt idegesító vagy.
2020. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyre kevésbé értem. Ki ordít?
2020. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Én se értem hogy mit írsz komolyan mondom. Csak annyit értek hogy cuki cuki cuki. Azt se értem mire írod, hogy mire érted, mit csinálnak ezalatt? Írd már le normálisan
2020. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor aludjatok egyet értetlenkedő. A kedves megértő kommenteket köszönöm, az idegeseknek további jó agyvérzést kívánok, vagy javaslom a ház és kert rovatot pizsifellövés előtt :) Ne haragudjatok de kész a vacsink és a párom és a gyerekek várnak úgyhogy búcsúzom.
2020. aug. 29. 21:14
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! :)
2020. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!