Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utaznak hozzátok haza most a...

Utaznak hozzátok haza most a külföldön élő rokonaitok? Ti kiutaztok látogatóba hozzájuk külföldre,ők jönnek?

Figyelt kérdés
Megoldható e? Hogyan?

2021. febr. 26. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

8# vagyok. Hiaba lettem leszazalekolva, nem hazudok.

Az apam ugy jar vissza, hogy itthon egy teszt mikor elindul, kinn egy teszt masnap, harmadnap mehet dolgozni. :)

Parom csak nemetben csinaltat tesztet, ezert 5 nap karanten, hatodik nap dolgozhat.

Haza fele csak munkaszerzodes felmutatasa, es jo utat kivannak. ;)

2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Így világosabb köszönöm! Tehát VAGY teszt kötelező VAGY 10 nap karantén annak aki Magyaro.ba jön be?? Most csak a BEutazásról kérdezem. Már értem kifele Németo.ba mi van hanem hogy ide Mo.ra be?
2021. febr. 26. 18:55
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem nővérem Németországban idősápoló.

Vagy telekocsival utazik ami amúgy kb majdhogynem üres, vagy repülővel jön.

Kifelé csak a család kérésére kell tesztet csináltatnia.

2021. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Olaszország. Nyáron voltunk otthon egy hónapig a gyerekemmel. Autóval, nem állítottak meg egyik határon se. A mostani az első Karácsony volt amit életemben itt töltöttem. Remélem nyáron mehetünk. Beoltva addigra nem leszünk, ha akarnánk se, nem vagyunk rizikócsoport.
2021. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de direkt úgy írtam hogy MOST. Tehát nem családi nyaralás tavalyról..


Most hogy van?

2021. febr. 26. 23:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi nem megyünk és nem jönnek hozzánk.

Majd nyáron.

2021. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tesóm jött át Londonból, sürgős családi ügyben.

2 db teszt Angliában, 1 Ferihegyen, 1 meg a szülővárosunkban (anyunál szállt meg), és ennyi teszttel csak 3 nap volt a házi karantén.

Visszafelé hasonló lesz neki, 1 hét múlva megy, 3 hetet tölt így Magyarországon.

2021. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és a következőket is előre! :) Szóval mindenhol ez van most.
2021. febr. 27. 16:03
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off leszek, mert ugyan nincs külföldön élő rokonom, de az valami borzalom, amilyen korlátoltság van itt az oldalon a külföldre való utazást illetően.

Volt kérdés, ahol meggyanúsítottak, hogy én hazudok egy utazásomat illetően, mert tilos elhagyni az országot, sehová nem lehet menni. Ez nem igaz, ugyanis ha a fogadó ország "nyitva van" és engedélyezett a beutazás, a szállodák fogadhatnak vendéget, akkor a kutyát nem érdekli, hogy te hová mész és minek.

Mindennek utána lehet (és kell is) nézni, hogy mik a beutazás feltételei, milyen tesztek kellenek, ott szükséges-e teszteltetni stb. De olyannal én nem találkoztam az utóbbi 1 évben sehol, hogy magyar állampolgárként TILOS lenne elhagynom az országot.

2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én a hasznosat pöttyöztem be neked a válaszodban! :) De sokszor az a hivatalos oldal sem világos nekem. :D pl osztrákoktól németektől idejönni mindenki írja hogy munkaszerződéssel simán..és fel nem fogom hogy az IDEjövetelnél miért kell a KINTI szerződése..max visszamenetelkor. De idejövet miért? Meg most ez a karantén is nemvilágos kell e.
2021. márc. 3. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!