Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külföldön elő fiatalok,...

Külföldön elő fiatalok, nektek jól működik a távkapcsolat szülőkkel és tesokkal?

Figyelt kérdés
Eddig Angliában laktam.3eve itt elek,de ez egy könnyű hely olyan szempontból,hogy anyu,tesok jönnek-mennek,gyakran látjuk egymást. Viszont szeretnek egy picit kimenni Európából,és megpróbálni Kanadát(illetve több lehetőség is van).A lényeg viszont az lenne,hogy attól felek,hogyha távolabb lennék,és anyuek kb 1evben csak 1szer tudnának meglátogatni akkor megromlana-e a kapcsolatom Velük vagy elég a Skype,viber,whatapp stb? Tapasztalatok? A kapcsolatunk szoros,de azért amikor 1evig nem találkozol valakivel....Szóval gondolom értitek az aggodalmat...Tapasztalat,gondoltam bármi jöhet. :)

2017. júl. 1. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak Angliában élek, de mivel a szüleim is fiatalok még tehát dolgoznak ezért csak 1szer ,talán nagyon gyakran 2szer találkozunk egy évben. Hetente többször beszélünk telefonon. Ez 5 éve megy így, előtte ők is itt éltek csak haza költöztek. Szerintem még szorosabb a kapcsolatunk így mert jobban megbecsüljük a közös időt.
2017. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia .Mi is Europán belül élünk külföldön a férjemmel és a lányommal .Így a kapcsolattartás nem bonyolult ,maximum 2,5 -3 havonta összejön a találkozó a rokonsággal . Szerintem ha messzebb is költözöl ,attól még a kapcsolat nem lazul meg ...csak alaposabb szervezést igényel minden .Nekem is vannak barátok Amerikában ,Kanadában ...egyik sem panaszkodik emiatt .Sőt van ,akiknek idővel a szülők is kiköltöztek ;-) .Sok sikert kívánok ! (:
2017. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!