Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért szeretnek irigykedni...

Miért szeretnek irigykedni azok rokonok aki pl amerikai nőt vesz el egyik rokona?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Már megint te? Úgyse fog sikerülni az amerikai nő, max valami lecsúszott alja bronxi prosti akit eltarthatsz
2021. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert ilyenek az emberek.Irigykednek mindenre. Amúgy meg kicsit fura ez a kérdés.
2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Ime az átlagos amerikai nők. Vannak persze fehérek is, többnyire 100 kiló fölött. Mégis mire kell irigykedni?

2021. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Az orvosról már letettél, kérdező? XD
2021. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem,több rokonomnak is van,ha nem is Amerikai,de külföldi felesége,de egyáltalán nem vagyok "irigy" egyikre sem,én nem értem alapból hogy milyen okod ad ez az irigységre egyáltalán?Nem tudom másnál ez,hogy megy,de erre felé nem állampolgárság alapján szoktak feleséget választani az emberek......



Kivéve persze azok a szerencsétlenek akik így akarnak emigrálni valahová,de hát azok meg ennyi ésszel a Román határig nem jutnak el,nem hogy Amerikáig.....

2021. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Juj,ez a kérdés volt már. Azóta sem tettél le az amerikai luvnyáról?
2021. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


Szerintem első körben elég lenne felszedned simán egy nőt.

2021. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, a magyar nyelvvel az előző kérdésnél is küzdött a kérdező…
2021. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
#3: a képeden az a két nő nagyon szép szerintem, de az elég creepy, hogy egy "meggyilkolt indián nők" feliratú táblát tartva vigyorog, mint a vadalma...
2021. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a tábla az azokért a nőkért áll ki mer eltűnt és meggyilkolt van ráírva.
2021. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!