Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 1 hét múlva jönnek az amerikai...

Egzotikusallatkereso kérdése:

1 hét múlva jönnek az amerikai rokonaink akikkel én még nem is találkoztam szóval nekik kéne valamilyen ajándék mondjuk magyar specialitások csak szeretnék ötleteket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nemzeti színű szalagos kulacs és népviseleti baba.
2019. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Minek? Eddig is jol megvoltal nelkuluk. Sz#rj az egeszre! Koszonj illedelmesen angolul,mutatkozz be mondd el h orulsz nekik. Aztan hagyd oket a f... ba 😊

Most mit izgulod tul..

2019. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Ja* es en mar azon kibuktam volna ha egyutt kellett vna 1-2 hetig elnem joforman VAD idegenekkel. :(
2019. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy üveg házi pálinka. Nagyon hálásak lesznek érte. Szerintem inkább etesd meg őket, nagyobb élmény. Töltött káposza, pacal, kakashere örkült...ilyesmi
2019. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Most nem azért a 20 fillérért, de minek kéne nekik ajándék? Ajándékot az hoz,aki JÖN. Amikor mi mentünk az ausztrál rokonokhoz, akkor vittünk ilyen pálesz meg népművészeti agyagedény féle cuccokat, amikor meg ők jöttek, akkorők hoztak nekünk koalás plüsst meg krokodildundis kalapot. :)

Ilyenkor nektek megvendégelni illik őket, étterem, vagy odahaza parti, meg elvinni a Gellért-hegyre várost nézni.

2019. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van az 5-ösnek, aki jön, az köszön! Esetleg amikor mennek akkor valami kis búcsúajándék.
2019. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem az a kérdés, hogy adjon-e, hanem hogy mit...
2019. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Pálinka, túró rudi, disznósajt, tokaji, pick szalámi, konyakos meggy, pirospaprika, dunakavics.

A nemzeti szalagos porfogókat senki se szereti. Már a reptéren kidobja, hogy ne kelljen a gépre plusz súlyt vinni. Inkább vegyél olyat, amit használni tud.

Angol nyelvű szakácskönyv, pl.

Nőknek Helia D termékek.

2019. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lilla64 ***** válasza:
Nem tudom,de én nem vennék ajándékot annak aki jön.Vendégül látni őket,megmutatni a nevezetességeket,vagy amit látni akarnak,ennyi.
2019. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az az általános, hogy a vendég hoz ajándékot, de cserében a házigazda megvendégeli. Egy közös főzés/sütés, kerti party általában mindenkinek imponál.
2019. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!