Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehet elengedni a haragot?

Hogy lehet elengedni a haragot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem de már kezdek paranoiás lenni. Van egy rokoni kapcsolat ami nem indult jól már az elején se. Voltak össze veszések, a hátam mögött beszélt rólam stb. Tűrtem a párom miatt több mint 10 évig mert hát a családja ne legyen kellemetlen helyzetbe. De már most ezzel a személlyel kapcsolatban olyan utálat, harag, düh van bennem hogy a napom nagy részét ez teszi ki. Soha nem utáltam így senkit életembe. Hogyan engedjem el ezeket az érzéseket hogy normálisan tudjam élni az életem és ne rajta gorcsoljek állandóan. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm
2021. jún. 18. 09:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 9es ne tényleg ne várj 😁
2021. júl. 2. 14:59
 12/13 anonim ***** válasza:
sikerülni fog? elértél valamit?
2021. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen már sokkal jobb a helyzet. Megszakitottam minden kapcsolatot vele én eddig sem jártam hozzá most már ő se jön szerencsére. A családommal foglalkozok nem vele.
2021. júl. 2. 17:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!