Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hiányzik a sógorom. Hogyan...

Hiányzik a sógorom. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az a fajta ember volt, akit jobban szerettem mint a nemtörődöm (másik) tesómat. Mindig nyugodt volt, érdekelte az emberek, azaz a családtagok sorsa, illetve szerette az állatokat. Sosem volt ideges, mindig hozzáfűzött valamit a másik mondandójához, nem ismerek hozzá hasonló szeretnivaló embert. Persze a tesóm elhagyta egy szerelemért, de már az első alkalommal más volt azm új emberke mint az akkori sógorom. Persze van pénze meg kisugárzása, de ez mit sem ér ha bunkó hozzánk. Teljesen hozzánk tartozott. Az anyukáját és a tesóját is szerettem. Hiányzik mind. Mindennap gondolok rájuk, ha találkozom velük az utcán, sírni tudnék. Egyszerűen fáj, hogy nem vagyunk ugyanaz a család, hiszen 13 évig együtt voltunk. A másik család közel sem ilyen kedves, de még az új sógorom sem. Hasonló, mint egy haláleset, csupán annyi a különbség, hogy nem halt meg senki. Semmi életkedvem. Próbáltam változtatni ezen. Megtaultam főzni meg ilyenek, de mindegyik kajáról csak az jut eszembe, hogy ez mennyire ízlene a sógoromnak, és ilyenkor rossz lesz a kedvem. Fél év válás után nem akarta velém folytatni a beszélgetést Messengeren, teret akart adni az új párkapcsolatban levő barátnőjének. Róla viszont csak rosszat hallok, úgy érzem, hogy a volt sógorom nagyon nem boldog. Folyton rémálmaim vannak, miszerint le van fogyva és magányos. Az előbbi igaz, sokat fogyott (elvileg) az utóbbiak pedig megérzések aminek vannak alapjaik. Akármit teszek, akármi történik, szívem szerint elküldeném / elmondanám neki. Tudom, hogy nem akarja, legutóbbi üzenetemre sem válaszolt. Új kapcsolatot szeretne, viszont minden megérzésem azt sugallja, hogy neki ez nem túl jó. Csak annyit tudok, hogy hisztis a nő, akivel együtt van. Annyira érzem, hogy nem boldog... :(


Lassan 3 éve, hogy szétment a tesómmal, de majd megőrülök a hiányától. Felér egy váratlan halállal. Mit tegyek? :(


2021. okt. 26. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Szerelmes vagy belé, ne zaklasd, ha ő visszahúzódott tőled, nem szerencsés a helyzet.
2021. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szerelmes? Te valamit nagyon félreértelmeztél!
2021. okt. 26. 11:06
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ezt valahogyan elengedni. Értem én, hogy ragaszkodsz hozzá, velem is előfordult számtalanszor, hogy olyanhoz ragaszkodtam, aki távolságot akart tartani velem. Nyilván szörnyű érzés, de ezt el kell fogadni. Szabad akarata van, és egy másik ember ragaszkodása őt nem kötelezi semmire. A tesódnak is joga volt úgy dönteni, hogy nem akar együtt lenni vele, akkor is, ha neked ez fáj, és akkor is, ha esetleg később maga is rájön, hogy rossz döntést hozott. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2021. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Már pedig eléggé bele vagy bolondulva a leírtak alapján
2021. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Te most lány vagy, vagy fiu?
2021. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Ja, az írásod alapján én is azt vettem le, hogy szerelmes vagy belé.
2021. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ez szerinted nem szerelem, akkor mi az? 🤔
2021. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
ha lány vagy, miért nem jársz te vele?
2021. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Te szerelmes vagy bele, ne is tagadd! A szerelem nem szégyen.
2021. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Hiába tagadod, süt az írásodból, hogy bele vagy zúgva. De legokosabb, ha fokozatosan elengeded ezt az egészet. Ha a tesóddal szétmentek, akkor teljesen érthető, hogy a tesód családjával sem akarja tartani a kapcsolatot, hisz ti a tesódra emlékeztetitek, egy olyan korszakra, amit szeretne lezárni. Fogadd el. Te sem tartanád a kapcsolatot az exed tesójával.

Azt meg, hogy milyen az új barátnője, boldogok-e, csak ő tudhatja, ne akard te jobban tudni. Amúgy sem tudod jobban, az ilyen mondatok, hogy "érzem, hogy nem boldog", "minden megérzésem azt sugallja, hogy neki ez nem túl jó" megint csak arról árulkodnak, hogy TE nem tudod kordában tartani a saját, iránta tanúsított érzelmeidet. Ez neked zsákutca, próbáld elengedni, mert csak szenvedsz tőle.

2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!