Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akkarok fiú haverokat,...

Miért akkarok fiú haverokat, illetve unokatesokat?

Figyelt kérdés
Sok rokonom van, de egyikse a korosztályom, akik meg a korosztályaim már 16/15/14 évesen kapcsolatban vannak meg stb stb.. (nem az én világom) fiú rokonaim korosztályba nagyon nincsenek, de valamiért nagyon szeretnék, egy jó fiú havert, illetve fiú unokatesokat, mindig mikor mesélik a baratnőim hogy a fiú unokatesói ilyen viccesek, olyan viccesek, ide oda mennek nyaralni közösen, a szülők elengedik a fiú unokatesokkal a barátnőimet meg ilyenek. És igazából én is ilyesmit akkarok.. van egy öccsém de ő még csak 9 éves, és csak ketten vagyunk tesók. Erőltetni barátságot meg nem szeretnék, mert egy jó barát mindig magától jönn. Szerintetek mitcsináljak?
2021. nov. 16. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából amúgy, kicsit féltékeny is szoktam lenni, hogyha láttom hogy egy, egy korosztalyu fiú meg lány, rokonok, és viccelődnek beszélgetnek megvédik egymást meg stb..
2021. nov. 16. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyissál és barátkozzál!
2021. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem próbálsz ekresni, ismerkedni?
2021. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Regebben kerestem, találtam, de úgy megbántam hogy azóta úgy vagyok vele, hogy vagy magától jonn egy barát, vagy sehogy.
2021. nov. 17. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a helyzetet.


Vannak fiú unokatesóim és kb nem is tartjuk a kapcsolatot, távol élünk egymástól és ők nem a "menő csávó" kategóriát képviselik. Szerintem sok múlik a szülőkön, hogy mennyire tartják a testvérek a kapcsolatot, mert pl nálunk egyáltalán nem voltak nagy családi nyaralások.


Sokan nem tudnak barátkozni, fogadd el...

2021. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!