Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szakítsam meg unokatesómmal a...

Szakítsam meg unokatesómmal a kapcsolatot, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Amióta bekerült a hitgyülibe azóta ilyen. Kereszténység a szeretetről szól, de amit ő csinál pont az ellentéte, és ő ezt nem veszi észre, pedig csak jót akar mert ismerem annyira. Egyfolytában belémköt és bibliai igéket mondogat, hogy én milyen rossz vagyok és hogy ezért milyen büntetéseket kapok istentől. Akármiről beszélünk vagy csinálok mindig talál bennem valami hibát, beszélgetéseink negyede arról szól hogy kioktat, amit már nagyon unok. Elmentem egyszer egy haverral meginni pár sört, majd azt mondta hogy most nagyobb lesz a büntetésem mert egyszer már figyelmeztetett hogy a piálás bűn, azt mondta nagyobb annak a bűne aki tudatosan csinálja a rosszat mint aki tudatlanul, és akkor már nem voltam tudatlan. Folyamatosan ítélkezik is, mikor belvárosban mászkáltunk mondtam neki hogy xy lány nagyon szép, erre mondja hogy ha parázna gondolattal nézek rá gyehenne tüzére jutok, nem tudom honnan vette ezt hogy én úgy nézek rá, de elég sértő volt ez is. Legnagyobb sértés most történt, mikor elhívott ebbe a gyülekezetbe, én meg megmondtam neki hogy nem szeretnék megtérni, ekkor azt mondta innentől egy vámszedőnek fog nézni mert Jézus azt mondta hogy akit semmilyen módon nem tudnak megtéríteni azzal ezt kell tenni. Sok ilyet tudnék mesélni, de ennyi elég szerintem. Régen normális gyerek volt, most is az de nagyon átmosták az agyát. Mit kéne tegyek , ne foglalkozzak vele? Elegem van már az ilyen energiavámpírokból.

2021. szept. 4. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Szakítsd meg nyugodtad. Elég fogyatékos.
2021. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Mekkora problémák, maradjunk a realitás talaján isten létezésére semmilyen bizonyiték nincs. A "cseszegetései" meg lényegében csak üres beszéd,így hát ne zavarjon.
2021. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan lazítsd vele a kapcsolatot egyre jobban. Ha folyton csak azzal vagdalkozik, hogy bűnös vagy, az nem a szeretet jele, nem csoda, ha eleged van belőle.
2021. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez valami szekta, vagy kényszertik? Vallásos emberek nagyrésze sem ilyen.
2021. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez már a nem egészséges hívő kategória. Én is hívő vagyok, de amit csinál tényleg nem normális. Én beszélnék a szüleivel ha ők nem ennyire megszállottan vallásosak, hogy nézzenek rá egy kicsit, hogy minden rendben van e vele. Az ő érdekében.
2021. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es vok azt kihagytam, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jár egy pár helyre, de inkább ezt a Németh Sándort isteníti. Ő a profétája vagy mije.
2021. szept. 4. 21:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Rip. Hagyd a fenébe,agymosott lett. Majd bánja az összes pénze.
2021. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjad a kis világában.Majd rájön hogy milyen beteges amit előad vagy nem de az legyen az ő baja.Ne foglalkozz vele,ne keresd.Ha hív vagy valami akkor mindig tereld le és majd megunja vagy mondd meg neki hogy nem szeretnél vele társalogni.A helyzet hozni fogja úgyis melyik megoldást választod de elég negatív ahogy viselkedik és szabadulni kell tőle az tuti
2021. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a nemeth sandor....olyanoktol hallottam rola akik mar kileptek tole.

Szakitsd meg vele az osszes kapcsolatot

2021. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!