Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kérnék egy kis segítséget!...

SZOTYEE8 kérdése:

Kérnék egy kis segítséget! Hogyan zárjam ezt le?

Figyelt kérdés
Van egy unokahúgom és egy unokaöcsém. Kiskoruk óta apjuk helyett apjuk vagyok mellettem nőttek föl. Sajnos az öcsém csak akkor talál meg ha kell neki valami általában pénz a húgom pedig lelkileg kikészít mert jó szívem van amúgy vele szorosabb a kapcsolat. Már lelki roncs vagyok és nagyon belefáradtam az egészbe. Igyekszem segíteni ahol és amikor csak tudok mégis mindig parkolópályára kerülök. Nagyon szeretem őket de ez így nem mehet tovább. Várom a javaslatokat hogyan vessek véget ennek mit tennétek a helyemben?

2022. jan. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján semmit sem tudunk.

Mit, miért, mi célból és hogyan?

2022. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma,hogy úgy érzed kihasználnak?

Ez ellen te tudsz tenni, azzal,ha nem hagyod.

Az idő majd eldönti,így is keresik e társaságod.

Magadra koncentrálj,tanulj meg nemet mondani és csak akkor tegyél meg valamit,ha úgy érzed hogy nem teher és nem kell áldozatot hoznod érte.

2022. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez sajnos ilyen. A vajszívűt kihasználják és erősen meglepődnek, amikor nála betelik a pohár. Márpedig a végtelenségig nyilván nem húzhatnak le. Vedd tudomásul, hogy más az az érzés, amit te érzel az ő irányukban és megint más, amit a te irányodban ők éreznek. Ez a "szeretet" nem kiegyensúlyozottan kétoldalú és ez szinte minden emberi kapcsolatban így van.
2022. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őket és elmondásaid szerint tűrsz és jo lelked van akkor bocsi de kihasznalnak.. Ha ezt csinálják veled nem érdemlik a szereteted. Ha meg lakarod koptatni szimplán ha lejon, vagy üzen ne válaszolj neki.
2022. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nemet mondani. Eleinte nehéz lesz, de használni fog.
2022. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak a páromról olvasnék

Az igaz szeretett ÖNZETLEN

Ami részedről így van de viszont nem

Tehát az önzetlen szeretett nem azt jelenti hogy hagynod kell kihasználni magad

Sőt ne akkor és azért szeressenek mert pénztárca és szolgáló vagy (Te se akarj szeretetett venni)Ha valami ne adj isten történne veled át fognak nézni rajtad mert már nem tudod a neked szánt feladatokat ellátni.

A másik fontos Magyar szó NEM

Nem tudom mennyi idös vagy de soha nem késő

Gyakorold egyre sűrűbben mert máskülönben mindenki kizsákmányoltatja leszel!(Nem csak anyagilag)

Tudod hogy ebben a történetben te vagy a hibàs.?!Nem húztad meg időben a határokat

Most ez a következménye meg kell tanulnod megvédeni magad!Nem lehet mindig elbújni a konfliktusok elöl!

Állj ki magadért ezt hejetted nem teszi és nem teheti más!

2022. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!