Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem vőlegénye...

Az unokatestvérem vőlegénye miért nem jelöl vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Minden unokatestvérem ismerőse, engem viszont nem akar visszajelölni, miért lehet ez? Csak nem gondolja hogy akarok tőle valamit remélem, jézusom..

2022. máj. 31. 01:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Utál
2022. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért jutott egyáltalán ilyen eszedbe, hogy ő esetleg azt gondolja, hogy akarsz tőle valamit? Jézusom. Ez beteges :D
2022. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne akarhatna. Nekem unokabátyam vette el annak idején. Ma is szoktunk néha összefeküdni, ha úgy hozza a sors. Nekünk jó. Másnak meg coki van.
2022. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
Velem ezt már többször csinálták és én sem jelölök vissza mindig mindenkit, mert mikor felmegyek, van, hogy egy csomó értesítés jön, amik fontosabbak és elkezdek miattuk mást csinálni, a jelölés meg egyre lejjebb megy a kis listában az értesítések között.
2022. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Honnan jön ez sok idióta kérdés???? :D

Kit érdekel.

Ennél nagyobb bajod ne legyen az életben.

2022. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!