Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jelenthet ez valamit?

Szerintetek jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Unokahúgom (10 éves) gyakran rajzol nekem mindenfélét, és nemrégiben rajzolt nekem egy családi képet. Ebben csak az a fura, hogy a rajzon a mi házunk van, előtte a rajzból határozottan kivehetően én, és ő áll, és egy nálam magasabb fiú, aki számomra felismerhetetlen, nem hasonlít senkire akit én is és ő is ismer. Szerintetek jelenthet valamit a rajzon az ismeretlen ember? Vagy csak úgy rajzolt egy random emberkét, mert miért ne?

Amikor megkérdeztem tőle, hogy kik vannak a rajzon, azt mondta, hogy ez csak egy család. Túlgondoltam volna, és csak én hittem azt, hogy engem és saját magát rajzolta le, egy ismeretlennel?

(Elnézést, ha rossz kategóriába írtam a kérdést)



2022. júl. 30. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Túlgondolod
2022. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Mit jelentene?
2022. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Semmit sem jelent.
2022. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a korban semmit nem jelent.
2022. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy és párt keresel?
2022. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Mit szeretnél hallani? Hogy téged jobban szeret a gyerek mint a szüleit, vagy valami ezós marhaságot arról hogy a jövőbeli nagy szerelmedet rajzolta a gyerek a képre?
2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmit
2022. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, amit ő mondott. A kérdésre a részletes választ tőle tudhatod meg, ha ennyire foglalkoztat, de sztem sem kell túlgondolni.
2022. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!