Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit reagáljak ha ezt írta...

Mit reagáljak ha ezt írta nekem a bátyám barátnője?

Figyelt kérdés

A bátyám barátnőjének van egy 15 éves lánya, aki meglátta, hogy egy kis rész kilátszik a tetoválásomból, és kèrdezte, hogy milyen tetoválásom van, mutassam meg neki. Én megmutattam, mivel kérdezte így elmondtam, hogy honnan származik az idézet és mit jelent, hány éves voltam amikor csináltattam stb.

Aztán másnap az anyja írta nekem, hogy minek mutogatom a tetoválásom a gyereknek, tegnap óta azzal nyaggatja, hogy ő is ilyet szeretne és engedje meg neki,hogy megcsináltassa vagy majd megcsináltatja sunyiba. És hogy miylen felelőtlen vagyok, hogy ilyesmire biztatok egy gyereket.

Pedig csak azért mutattam meg mert ő kérte, és egy szóval sem biztattam, hogy neki is legyen tetoválása. De az anyja már előre eldöntötte, hogy igen. Hogy lehetne ezt normálisan megbeszélni?


máj. 1. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy az ilyen fafejű emberekkel úgy se tudsz zöldágra vergődni.

Annyit mondhatsz neki, hogy nem várhatja el hogy 40 fokban is nagykabátban ülj csak hogy a 15 éves kisbabáját nehogy traumatizáld a tetoválásoddal

máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
hulye pi...a :-D teged okol mert nem bir a gyerekevel. Aztan holnap megnezi a Trainspottingot es hirtelen drogozni akar. Baromsag. Errol szol a gyerekneveles. Hatarokat szabni.
máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyennel, oldja meg a gyermeknevelést házon belül. Te nem csináltál semmi rosszat. Ez egy rossz hozzáállás, hogy mást kiállt ki bűnbaknak. Mi van ha meglát valamelyik sportcsatornán a gyerek egy hegymászót és hegymászó szeretne lenni?
máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Elküldöd a francba.
máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1%
Hány éves a bátyád?
máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki azt, hogy ha nem áll le, legközelibb az intim-piercingedet is megmutatod :-D
máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"miylen felelőtlen vagyok, hogy ilyesmire biztatok egy gyereket"

Nem bíztattad, csak megtetszett a lánynak. Ennyi történt.

máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A bátyám 40 éves.
máj. 1. 11:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sehogy, az ilyen szülők mindenkit okolnak, mert nem tudják kezelni a gyerekeiket.

Húgom egyik nap leszbikus volt, másnap biszex (csak mert látott olyan videókat). Anyám is csak ordibálással akarta megoldani, de normális beszélgetéssel meg sem próbálkozott. A nőnek a lányával kéne beszélnie a tetoválásokról, egyébkênt meg habzó szájjal tiltással csak az ellenkezőjét éri el.

máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Küldd el a francba. Ne rajtad vezesse le a frusztrációját amiért nem tudta megnevelni a gyerekét.
máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!