Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez mijen dolog?...

Szerintetek ez mijen dolog? Besegítek ön szántamból a rokonoknak virág üzletbe minden reggel 9órakor én nyitok és úgy veszik mintha természetes lenne. Semmi hálát nem látok. Úgy kezelnek mint egy alkalmazótatt.

Figyelt kérdés
Virág kötést csomagolás metszés mindent szinte én csinálok. És semmi hála. Néha még úgy érzem flegmáskodnak is velem... például volt olyan hogy virágot kötöttem és azt mondta a rokonom hogy ez nem jó miközben tudtam hogy jó mert én ebből vizsgáztam. Olyan ideges voltam hogy azt mondtam magamba holnap nem jövök. Nem is lenne kötelező aztán volt olyan hogy lemerült a telefonom ezért elalúdtam és mikor fel keltem akkor kapcsóltam be a telefon 10:17kor és 8:30kór már 5ször hívott. Na mind 1 fel hívtam hogy este már nagyon álmos és fáradt voltam és nem volt erőm tőltöre tenni a telefont és azt mondták jólvan majd jössz. (Be sem akartam menni) írt üzenetet az unoka báttyám hogy rá érek menni mert semmi nem volt még meg ott van Viki ő is segít ú de jó mondtam neki akkor nem baj ha ma itthon maradok anyának segítek mert ez nap anya vendégeket várt. Na mind1 a rokon ideges volt hogy nem mentem. Írt üzenetet hogy jó nem mentem mind1 akkor kivel csinálja a vigárüzletet nem mind1 ki csinálja a virágokat na én meg mondtam ilyenkor nem mind1 igaz de mikor meg ott vagyok akkor meg nem jó a virág kötésem meg flegmázni kell meg semmi nem jó kapkod tatsz hogy gyorsabban. Be sem mentem az nap. Szerintetek kihasználnak?
2022. júl. 30. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak azért nem rugtak még ki,mert rokon vagy...
2022. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is :DDD
2022. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
96%
Kapsz érte fizetést? Ha nem, akkor igazi palimadár vagy.
2022. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
96%
Kapsz fizetést ezért?
2022. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
96%
Fizetést kapsz érte? Úgy írod, mintha ingyen csinálnád...
2022. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellett ugyanazt 3x kiírni? 😂
2022. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
92%
Ha besegítesz, akkor és nuku pénz, igazi balek vagy. Ha fizetésért vagy ott, akkor meg a főnöknek mindig igaza van, akkor is ha nincs.. ezt tanuld meg...
2022. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
86%
Csak még valami: fájt elolvasni a kérdést. "Virág kötést" nem virágkötést? És vizsgád is van belőle? elalúdtam, kapcsóltam, 5ször, báttyám és ez töredéke a magyartalan szarságoknak.. A magyartanárod harakirit követne el ha olvasná...
2022. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
90%
6.: Amikor elküldtem, akkor vettem észre, hogy ketten már megelőztek...
2022. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mind ketten álmosak vagytok.........fuuuuuu ennyire analfuszokat. Olvassatok mi előtt írtok.... Ön szántamból be segítek azaz csak be segítek. Míg az alkalmazott lábadozik de gondoltam ezt nem fűzöm hozzá mivel ott van a ki írásba hogy ön szántamból. Nem vagyok alkalmazott én még tanulok. Anyát hívták fel hogy mehetek e be segíteni míg a lány lábadozik ha meg gyógyult jön dolgozni. Én tanulok 8.után virág kötészett re jelentkeztem amit sirekeresen elvégezztem de még tovább tanulok rendőrnek fent pesten most szeptembertől. Na szóval csak be segítek de annyira érzem hogy nem kellene. Anyának sem mondtam el ezeket. Apám nem szereti őket. Én sem nagyon. Na mind1 csak egy kis tanács kellet volna mert hétfőn megint mennem kéne de annyira bunkók meg flegmák amúgy aki lábadozik az alkalmazott ő is azt mondta nekem hogy nincs róluk jó véleménye. Mert vele már találkoztam és kérdeztem milyen ott dolgozni és mondta hogy silyetetik meg nem kedvesek.
2022. júl. 30. 23:22
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!