Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen rokonsági kapcsolatban...

Milyen rokonsági kapcsolatban állsz a keresztszüleiddel? Milyen a kapcsolatod velük? Nevükön vagy keresztanyám, k.apámnak szólitod őket?

Figyelt kérdés
Anyumnak nincs testvére. Apumnak van egy öccse, ő a keresztapám, felesége a keresztanyám. Imadom őket, ők is engem.. olyan mint k.apám az édes testvérem lenne.. (nekem nincs testverem) . És igazából sose mondtam nekik h kereszt, apam, anyam csak simán a nevükön szolitottam őket.. nektek milyen keresztszuleitekkel kapcsolataitok? Milyen rokonsagban alltok veluk?
2022. aug. 17. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt sem tudom, kik a keresztszüleim. Öcsémnek én voltam, én voltam kéznél.
2022. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagynéném volt, a keresztapám még kiskoromban meghalt. Keresztanyunak szólítottam, sokszor meglátogattam, nemrég elhunyt.
2022. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném. Kb. 15-16 éve láttam utoljára. Mikor még találkoztunk a nevén hívtam.
2022. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem rokonok. A szüleim barátai.
2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak keresztanyám volt (sajnos már elhunyt), akivel nem voltunk vérrokonok. Az anyai rokonságnak volt nagyon jó barátnője.
2022. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a keresztapám az anyukám testvére,a keresztanyám az ő felesége.Keresztapinak,keresztanyának szólítom őket,de társaságban előfordul,hogy a ketesztnevükön szólítom meg őket,mert így egyszerűbb.Jó a kapcsolatunk,sokat nyaraltunk egymásnál az unokatesókkal(az ő gyerekeikkel,akiknek még az én szüleim a keresztszüleik) gyerekként.
2022. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két keresztanyám van a kapcsolat semleges mindenkit nevén szólítok. Kapcsolattartás ritka és erőltetett.
2022. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
100%
Apám testvére meg annak a felesége. A keresztelőn kívül sohasem találkoztunk. Így hirtelen a nőnek a nevét sem tudnám megmondani. Egyébként nem csodálkozom rajta, a keresztelő anyám random idióta fellángolása volt, amúgy full ateista, apám is és az egész családja is. Csak gondolom ők pont kéznél voltak és megcsinálták, hogy ne hisztizzen.
2022. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem élnek màr.

“Keresztanyu, keresztapu” voltak


Apukám testvére volt a keresztanyám, a férje a keresztapám.


Tulajdonképpen nem igazán jöttem ki a nagynénèmmel.

De nem volt rossz a viszonyunk, mert èn gyerek voltam, ő pedig felnőtt.

Gyerekként napi kapcsolatban voltunk.

Nem tudom tudta-e hányszor megbántott. Vagy szándékos volt-e.


Mire elhunyt addigra megtnultam kezelni, elég felnőtt lettem.

Viszont a halàlàt és ahogy ellenségemnek sem ( rák a csúnyábbikból)


Krresztapámat nagyon szerettem, de ő zárkózott ember volt.

Plusz viszonylag kora felnőtt koromban ment el.

Rák utáni helyreállító műtét után embóliát kapott.

2022. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
A keresztapám az anyai nagybátyám, kb 12 éves koromban láttam utoljára. A keresztanyám nem rokon, a szüleim közeli barátja, de őt se láttam gyerekkorom óta.
2022. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!