Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ti lennétek ebbe a helyzetb...

Ha ti lennétek ebbe a helyzetbe, ti hogy fogalmaznátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Szerintem egy rakás szerencsétlenség az egész életem, Németországba vagyok kb második osztály óta. Szarul éltem meg az egészet, kislány voltam még nagyon, depressziós lettem ez miatt, nagyon vágytam volna haza. 1 évbe egyszer jártunk haza, nyáron mikor szünet volt, aztán a tobbi 11 hónap itt Németországba. Egy boldogságom volt az 1 évbe, es az 1 hónap volt. A többit szomorúan sírva és boldogtalanul éltem meg. A lenyeg hogy nagyobb lettem, nagyobb suliba is vagyok, szar iskolába tettek,mert nem is tanultam, a tanárok meg le szartak. Probálok most tanulni fel zárkozni, de nagyon nehezen megy. Sok dolog változott az életembe, rá jöttem hogy azok az emberek akik miatt rengeteget sírtam meg se érdemelték, a rokonaimnal undorítóbb embereket nem is ismerek, irigyek, sokan itt laknak kint, mi segítettünk nekik. De egyszeruen nem értem hogy tudtam ilyen undorító emberekért sírni, a mamámat szerettem a legjobban, most hogy igazan meg ismertem, őt utálom a legjobban. Napona fel idegesitenek, most nem tudom lehet sokan azt fogják ide írni hogy "akkor tanulj ha valako valamit nagyon akkar akkor tesz érte) visszont aki volt mar ebbe a helyzetbe hogy semmihez nincs ereje, nincs kedve semmihez, max alváshoz az tudja milyen érzés. Az iskolába elmegyek, szo szerint elmebetegekkel vagyok körülvéve, igaz barátaim nincsenek, mert akarki volt érdek barátok voltak, "Hozzál ezt azt amazt" csalódtam mindenkibe. Járok pszichológushoz de egyaltalan nem segít semmit, kapok tőle papirokat ki kell töltenem azt ennyi, eddig még tanácsai se voltak, vagy egy jo beszélgetésünk. A fiuktol meg rendesen félek, mármint nem merek veluk beszélgetni, nem bizok kb senkibe, nem is tudom ha leszek annyi idos hogy lesz barátom, ha még beszélgetni is allig merek egy fiúval. Nagyon visszahuzodo vagyok, de ugy erzem mar elegem van es egyszerűen nehéz nagyon nehéz. Oke mielőtt jonne az hogy "ebbol nem értettem semmit" "írni se tudsz" stb stb.. azok ide se írjanak. Tisztába vagyok vele hogy nem fogalmaztam csillagos ötösen illetve hogy a helyesírásom se a legjobb, de ez van. Koszonom szepen annak aki le írja a véleményét.
2022. szept. 26. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelejtettem irni, hogy még az változott a helyzetbe hogy már szeretek itt lenni, es semmi pénzért nem költöznek haza Magyarba. Talán az iskola váltas há fel zárkozok segíteni fog, meg néha van motivációm minden klafa, de egyszerűen a rokonaim is örültek kb a fele ember irigy, rosszindulatú.
2022. szept. 26. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz egy tetszetős válasz de hagyd a rokonokat a francba, szóba se állj velük többet. Ennél jobb tanácsot nem tudok mondani, hasonlóan nyominger vagyok én is, el is mentem alkoholistának. Ez van.
2022. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen rokonokat alapból kerülni kell.
2022. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem eltek egyutt, akkor nem kell feleslegesen a problemat keresni, meg ezen sirni, nem kell kapcsolatot tartani veluk, ha ez neked nem jo es csokolom.


Nem ertem, hogyan lehetnek ennyire hatassal az eletedre, ha evente csak egyszer kell elviselned oket.

De gondolom az se lenne kotelezo.

2022. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem évente egyszer, hanem azóta a fele rokonom itt lakik Németbe, de bocsi lehet én felejtettem el oda írni.
2022. szept. 27. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Így már egyszerű! Ti hazajöttök, a rokonok meg ottmaradnak. Itthon minden olyan csodás, amióta orbán megvéd bennünket mindentől! Főleg egy tisztességes fizetéstől.
2022. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat a bolond rokonaim miatt hidd el nem fogok haza költözni Magyarországra.
2022. szept. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!