Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg zavaró, ha baráti pár...

Tényleg zavaró, ha baráti pár a keresztszülő?

Figyelt kérdés

Az anyámat valamiért nagyon zavarja. Az én keresztszüleim rokonok.

Több éves már a lányom, akinek a barátnőm és a férje a keresztszülei, de anyám mégis sérelmezi időnként, hogy egyik gyerekemet se keresztelte meg rokon. Én ezt nem tudom hova tenni, és megbeszélni sem lehet vele ennél jobban. Nincs testvérem, az unokatestvéreimmel pedig nem vagyok olyan viszonyban, mint a barátnőmmel. Ők már sok éve családtagnak számítanak.

Miért lehet ez ilyen érzékeny pont valakinek?

A keresztelő szükségességének bolcolgatása nem releváns válasz, nálunk mindenki keresztény.



2022. okt. 18. 16:25
 1/4 anonim válasza:
74%
Logikus magyarázat nincs rá, semmivel sem rosszabb keresztszülő valaki attól, hogy nem rokon. Kérdezz rá anyukádnál, hogy ki az, akit szívesen látott a gyereked keresztszülőjeként. Szerintem az a baja, hogy egy konkrét, általa kedvelt személyt kihagytatok.
2022. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. A te gyerekednek te választasz keresztszülőt. Pont.
2022. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benn a zavaró? Amúgy sem angyszülő választja szóval...
2022. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A keresztszülő keresztbe tesz
2022. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!