Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokabáttyám letiltott egy...

Unokabáttyám letiltott egy játék miatt, ilyenkor mizu?

Figyelt kérdés
Tehát van a LOL, lolozunk meg minden. 1v1 volt, nyerésre állt aztán visszahoztam nexustól (a legvégétől). Aztán közölte hogy ez miatt nem jön majd soha sehova és letiltott mindenhonnan, mert elvileg olyan szabályt szegtem meg amit nem is közölt velem, csak neki bevett szokása. Nem nagy gond nekem, de érdekelne a ti véleményetek, vagy hogy ez tényleg egoizmusnak tudható be hogy nem tudott veszteni?

2022. okt. 22. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt az a szabály, amit megszegtél?
2022. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A szabályok ezek voltak (amiket közölt velem): Baron/Drake nem vihető el, jgbe tilos menni (ő ezt többször is megszegte), csak miden játszhatunk (elkezdte botot pusholni amikor egyszer megölt). Amit megszegtem az az volt, hogy tilos nem mides champet hozni. Ő caitlynt hozott, én leonat. Én nem nagyon láttam caitlyn midet sose, és már lobbyban jeleztem hogy leonazni fogok. Amint vesztett tette szóvá hogy amúgy nem jöhettem volna leonával meg csaló vagyok.
2022. okt. 22. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:
99%

Nem feltétlenül egoista, csak nem tud veszteni, most úgy érzi megaláztad, mert jobb voltál nála és csak keresi a kibúvót, mivel tudná megmagyarázni, miért vesztett.


Majd elfelejti, hagyjad. De többet ne játsz vele, mert mindig így fog hisztizni.

2022. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

Fhú... :D

Hát.. én örülnék is, hogy innentől nem kell vele egy levegőt szívnom. :D

Nem tudom, hány évesek vagytok, de ez már 10 éves korban is vérciki.

A játékoknak meg megvannak az egzakt szabályai. Ez a "kreálok még 25 szabályt azért, hogy nekem jobb legyen" dolog meg... hagyjuk már. :D Főleg, hogy a szabályai nem is egyértelműek. Ez olyan, mint amikor általánosban fociztunk, és szabály volt, hogy "nem lehet erőset rúgni". Aztán ha unszimpi gyerek lőtt gólt, akkor ráfogták, hogy érvénytelen, mert erőset rúgott. Ez ugyanaz a kategória.

Egy multiplayer játékban meg betarthatatlan hülyeség egyéni szabályokat hozni.

2022. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Lol helyett tanulj meg helyesen írni.
2022. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem vágom hol vétettem helyesírási hibát, de köszönöm hasznos hozzászólásod.


Többieknek meg köszönöm, sejtettem hogy nem ez a normális.

2022. okt. 22. 18:39
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy nem normális, hogy lenne már az? :D

Komoly indulatkezelési, és szociális problémái vannak, gyanítom, ő az, aki csak azokkal barátkozik, akik hagyják magukat elverni.

2022. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Off de muszáj megkérdeznem: Amúgy hogy kapott ki Caitlynként Leona ellen? XD Gondolom jó sz.r itemeket vehetett. Mert pl egy Kraken - Lord Dominik - Botrk Caitlyn ellen esélye sem volna egy Leonának 1v1-ben. Kiegészíteném egy Infinityvel és mondjuk Phantom dancerrel (vagy Runaan hogy gyorsabban pusholjon), rúnában Cut down/Bloodline, summoner spellként cleanse/barrier azt el van intézve a Leona, de úgy hogy esélye sincs. Ez csak az ő hibája hogy kikapott egy ilyen matchupban, szóval inkább hallgasson. De megmondhatod neki hogy a Caitlyn ugyanúgy nem mides champ, szóval ő sem volt fair. :)
2022. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem vágom hol vétettem helyesírási hibát,


Na, hát ezért jó, hogy most végre lesz időd erre. Keresd meg!

2022. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

#8: Általában azok szoktak a másiknak mindenféle kikötéseket tenni, meg egy vereség után már beteges szinten másokat hibáztatni, akik nem jó játékosok, és emellett komoly indulatkezelési problémáik vannak. Sőt, gyakran már klinikailag függők is. Már nem azért játszanak, mert abban örömüket lelik, hanem mert kényszert éreznek rá. És mivel ez már nem szórakozás, hanem kényszer, fokozottan frusztrálja őket a vereség.

Szóval a gondok több szempontból is komolyak. De ez már nem a kérdező hatásköre. Nem neki kell megoldania a rokonság mentális problémáit.

2022. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!