Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez normális vagy már a beteg...

Ez normális vagy már a beteg kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott valamelyik nap, hogy amikor kicsi voltam (4-5 éves) az egyik unokatesómmal, aki 12 körül volt azt játszottuk, hogy mi vagyunk a Csajok a csúcson c. film szereplői és perverzkedtünk. Rámfeküdt és mondta, hogy nyögjek meg ilyenek. Persze ruhástól és csak játszottuk.. Ez mennyire normális szerintetek? Szerintem így visszagondolva kiscit beteg, de nem rossz emlékként gondolok rá, szóval nem sérült a lelkem meg ilyenek.:DD Mit gondoltok? :) Egyébként most 16 éves vagyok.. ja és lány.

2014. márc. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a beteges, hogy az ilyen korú lányok ismerik ezt a filmet. :S
2014. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, beteges, hogy anyádék engedték, hogy 4-5 évesen ilyen filmet nézzél.. A többi is elég beteges, mert 4-5 éves gyerek nem így játszik..
2014. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk azt nem tudom, hogy mégis hogy és miért néztük meg a filmet, de valószínűleg anyámék nem tudtak róla, mert biztosan nem engedték volna meg.. :P
2014. márc. 3. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem beteg, ha csak úgy eljátszottátok és nem is értettétek, hogy mi az. Mi is volt, hogy a barátnőimmel a barbie babáinkat egymásra raktuk, hogy szeretgessék egymást :D

Persze semmi fogalmunk nem volt a szexről.

2014. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekektől nem beteges, mert sok mindent utánozni akarnak amit a felnőttek csinálnak, ez természetes. A szülők dolga felügyelni, illetve megszabni a határokat.


{Sajnos én olyat is hallottam, amikor két kicsi gyerek (5 éves) ruha nélkül próbálta ugyan ezt és sokkal durvábban, ha érted mire gondolok. Na az, az gáz, mert maradandó sérülést is okozhatnak a másikban. Nos ez vitathatatlanul a felnőttek felelőssége, mert azt sem magától találta ki a gyerek az biztos.}


Minden esetre amit írsz abban még nagyon vészeset nem látok. Nálunk az oviban volt egy ilyen csókolózási hullám. Persze fogalmunk sem volt, hogy hogyan kell, de ugye azt bárhol láthattuk, aztán próbáltuk utánozni ilyen béna szájra puszikkal. Ilyen élményei szerintem mindenkinek vannak. Ezért nem kell pszichológushoz járni, bár ők biztosan szívesen elhitetnék, hogy ez nem normális. Végül is bővülne az ügyfélkör.

A gyereket nem lehet elszigetelni a világtól, hanem meg kel tanítani neki, hogy meddig mehet el.

2014. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Na jó hogy ezt a témát felhoztad, mert én is hasonló szituban voltam kicsiként viszont nekem csomó gátlásom lett később ezek a dolgok miatt. Nekem osztálytársam volt (2-3 osztályosak lehettünk) elmentem hozzá játszani és mondta hogy játszunk olyat hogy furulyát dugdosunk a bugyinkba, meg plüssöket, mert az milyen vicces és jó érzés. Aztán másik barátnőim is azzal szórakoztak, hogy párnát dugdostak, meg dörzsöltek oda hogy az milyen jó és persze csinálta mindenki, a szülők meg azt hitték játszanak a lányok a szobába. Volt hogy mi is a barbikkal már máshogy játszottunk...meg volt hogy barátnőm ott aludt nálunk és mondta hogy játsszuk el mintha szerelmesek lennénk, meg egymásra feküdtünk mintha azt csinálnánk, meg hogy simogassuk egymásnak "ott", mert az is milyen jó és ez a barátnőm már elég durván nyomta pedig lehettünk vagy 7 évesek akkor.aztán már öcsémet is tanítottam ezekre a dolgokra. Meg mondtam neki, hogy megtanítom csókolózni. Aztán ezek az ilyen dologok egyre gyakoribbak lettek, persze az akkor is már valahol gondoltuk hogy ez nem normális, mert a szülők előtt féltünk hogy ránk szólnak ha kiderül, ezért mindig titokba csináltuk ezeket. Így 30 évesen visszagondolva nem feltétlen beteges, mert ugye ilyen idősen kezdi az ember a nemiséget megtapasztalni, de nekem utána hosszú hosszú évekig nagyon lelkiismeretfurdalásom volt és rossz érzés volt visszagondolni ezekre a szitukra. Mai napig szégyenlem magam és bennem van mikor visszagondolok.
2014. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Nem beteges, teljesen természetes. Megnéztetek egy filmet, ami nem nektek való volt, nem is igen értettétek, hogy ott mi és miért történik, és az így keletkezett feszültséget "kijátszottátok" magatokból.
2014. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert hogy te 4evesen nem vagtad le az meg oke, de a 12 eves uncsitesod mar gaz, higy a 4eves rokonat arra keri h nyogjon alatta. 12 evesen mar teljesen atlatod ezeket a dolgokat. Akik azt mondjak, hogy nem gaz, mert azt sem tudtatok miven, javaslom figyelmukbe, hogy egy 12 eves igenis mar tudja mivan, ha egy 4 eves nem is. Gaz.
2014. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En mindig is meg akartam dugni az unokatesomat. Eddig meg sajna nem sikerult.
2014. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!