Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy folyamatos...

Mit lehet tenni egy folyamatosan pénzt kunyeráló rokonnal? Kisebb összegek, de folyamatos, illetve ugye még vissza sem adja az előzőt már keri a következőt. Férjem nagynénje.

Figyelt kérdés

Természetesen nem csak nekünk tartozik, kollegainak, mas rokonoknak, szamla elmaradasa is van. De mellette cigizik, minden hulyesegbe, mobil elofizetesekbe, eletbiztositas kotesbe stb. beleugrik...persze dohanyzik,magara kolt...Dolgozik, csak a penzt nem tudja beosztani szerintem.


Ferjem mindig elmondja, hogy ez az utolso, hogy ad, aztan eltelik egyhet es megint ad mert erzelmileg tud ra hatni a no...mar honapok ota tartozik...



2022. okt. 28. 12:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%
Kedves válaszolók, miért a tét nélküli kártyáitokat osztogatjátok?
2022. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 manly ***** válasza:
1%
Rokon az il.en, ritka a kivétel-tudom magamról.
2022. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebb mikor kér, és férjed adna neki, akkor szépen menj oda, és mondd meg hogy nem itt a vége.
2022. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el kölcsön kérni tőle. Kis fordított pszichológia. Ha szerencsétek van, akkor 2-3 alkalom után még a házatokat is elkerüli.
2022. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
98%
A “Nem” egy teljesen jól funkciónáló komplett magyar mondat…
2022. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is van hasonló rokon. Hatástalan volt minden próbálkozás, mert amikor neki nem akartunk adni, akkor a kislányával jött... Mi úgy állítottuk le, hogy elmondtuk, látjuk, milyen rossz helyzetben vannak, nem szeretnénk, ha még egy csomó tatzozás is a nyakába szakadna, ezért segítsen nekem a háznál bizonyos dolgokban, mert egyedül lassan haladok (kert rendbetétel, beltéri festés, kerítésfestés...). Egyszer eljött nekem a kertbe segíteni. Nem csináltunk vészes dolgot, csak gyomláltunk és paradicsomot kötöztünk, de kb 2 óra után már a halálán volt. Próbálta a gyerekre fogni, hogy miatta kell mennie, de a lánya szuperül érezte magát a mi gyerekeinkkel. A pénzt természezesen megkapta, de rájött arra is, hogy én nem fogom tovább "csak úgy" pénzzel tömni. Azóta nem mer kérni, mert én azonnal találok valami munkát, amiben segítségre lenne szükségem.
2022. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!