Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Tehetetlen vagyok

Mit tegyek? Tehetetlen vagyok

Figyelt kérdés
Anyámék nem támogatják azt hogy edzeni járok pedig 18 éves vagyok és szerettem volna fehérjét rendelni de veszekedtek velem hogy nekem ilyen nem kell én ettől úgyse fogok fejlődni és hogy ez felesleges számomra. Viszont saját keresetem nincs és nem tudom ezeket állni magamnak.
2022. nov. 20. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Akkor menj el dolgozni es keress penzt.

Ez nem merult fel benned?

2022. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván trollkodsz. Az elég szánalmas. Ha nem, és tényleg gyakorikerdesek.hu-n hisztizel 18 éves felnőtt férfiként azért, mert anyuci nem vesz neked fehérje port, az pláne szánalmas. 18 éves felnőttként nem vagy képes összeszedni havi 20 ezer forintot fehérjére? Egyébként meg egy telefonos alkalmazással számolgasd anyuci főztjét, és ha megvan a napi 1,5 g/tskg fehérje, akkor tényleg nem kell neked semmilyen por.
2022. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem troll kérdés:


"szerettem volna fehérjét rendelni de veszekedtek velem hogy nekem ilyen nem kell én ettől úgyse fogok fejlődni és hogy ez felesleges számomra."


Igazuk van. Nem hinném, hogy annyi izomtömeg lenne rajtad, hogy ne tudnád szilárd táplálékból bevinni azt a minimum 1.6g/testsúlykg fehérjét. (Lehet ennél többet is, de maradjunk annyiban, hogy, ha konzisztensen megvan az 1.6g/testsúlykg fehérje naponta, akkor nem ezen fog múlni az, hogy nem fejlődsz..)


Én is vettem a fehérjeporokat, teljesen feleslegesen. Most kajával is megvan a 2g/testsúlykg fehérjém, és kétlem, hogy szükséged van neked is rá..

2022. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és érettségizni fogok nem tudok elmenni dolgozni okoska
2022. nov. 20. 17:59
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Én az érettségi évében már bőven dolgoztam gimnázium mellett, aztán egyetem mellett is, úgyhogy számomra nem lett volna ekkora kihívás havi 20 ezer forint fehérjére. Durva, ha neked igen. Sajnállak. Hisztizz akkor jobban anyucinak, hátha megszán. De még egyszer leírom, hogy tölts le egy telefonos alkalmazást (ha neked nem megy, akkor kérj meg egy járókelőt az utcán, ő majd segíteni fog), és számolgasd anyuci főztjét. Ha megvan a napi 1,5 g/tskg fehérje, akkor semmi szükség porra. A magadfajták esetében úgyis katasztrófa az edzés és a táplálkozás úgy ahogy van, tehát a te fejlődésed biztosan nem a fehérje poron fog múlni.
2022. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 Milyen magamfajták? Miről beszélsz? Normális kérdést tettem fel, te meg probálsz sértegetni közbe tudjuk, hogy otthon poshadsz azt habi dolgozol
2022. nov. 20. 18:46
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Me haragudj, de hetvegen 8orara tescoba arufeltoktonek siman el lehet menni. Ha nagyon akarsz.
2022. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Azért többest ne használj az ötösre, hogy "tudjuk". Lehet te látnok vagy, de én és szerintem a gyakorin a többi ember nem tudja, hogy otthon poshad-e.


Azt meg ne vedd egyértelműnek, hogy aki érettségizik, az nem tud dolgozni. Valamikori osztályomnak a fele eljárt dolgozni, akár több helyre is, vagy több munka, de nem egy nap egymás után kettő. Ha nem kapsz zsebpénzt, mehetsz hetente néhányszor néhány órára boltba vagy Mekibe, és megvan oldva, hogy nincs rá pénzed.

2022. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos erre itt nem fogsz választ kapni. Itt mindenki már 12 évesen a bányában kapálta a krumplit, és saját keresetéből tartotta el a szüleit meg a tizenöt testvérét, és 13 éves korára saját lakást is tudott venni hitel nélkül.
2022. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Majd előbb utóbb úgyis lesz munkád, de addig is lehet szerintem fejlődni.


De hogyha nagyon nagyon akarod.... Zsebpénzt szoktál kapni, amikor jó jegyeket hozol? Ha igen, gondolom nem 20 ezret, de szerintem rakj félre, ha kapsz zsebpénzt. Pár hónap alatt tán csak összejön, és az a pénz, amit kapsz, arra költöd, amire akarod, nem? Nem akarok okoskodni, azért kérdezem, hogy nálatok ez hogy szokott lenni?

2022. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!