Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Tehetetlen vagyok

Mit tegyek? Tehetetlen vagyok

Figyelt kérdés
Anyámék nem támogatják azt hogy edzeni járok pedig 18 éves vagyok és szerettem volna fehérjét rendelni de veszekedtek velem hogy nekem ilyen nem kell én ettől úgyse fogok fejlődni és hogy ez felesleges számomra. Viszont saját keresetem nincs és nem tudom ezeket állni magamnak.
2022. nov. 20. 17:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de te mit vársz? Zsebpénzed van? Ha nincs, vagy dolgozol, vagy kivárod amíg dolgozni kezdesz és megveszed magadnak. Több opciód nincsen.
2022. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Gondolkodj mar egy kicsit


Gondolkodj te. Nem nekem van megoldandó problémám.

2022. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#22 te oldottad meg a problémám koszonom szepen
2022. nov. 20. 19:29
 24/31 anonim ***** válasza:
#Vasarnap este akkor holnap suli is lesz...
2022. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a pénz lett volna a lényeg, hanem némi értelmes felnőtt tanács, nem azt vártam hogy adjanak nekem munkalehetőséget. Látom vannak szövegértési problémák tisztelet a kivételnek, hanem az hogy miért olyan nagy probléma a fehérje por szedése, miért tekintenek rá úgy mint valami drogra, de semmi baj. Köszönöm a kisegítő válaszokat!
2022. nov. 20. 19:33
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

"Igazából nem is a pénz lett volna a lényeg, hanem némi értelmes felnőtt tanács"


Értelmes, felnőtt tanácsokat kaptál.


"Látom vannak szövegértési problémák tisztelet a kivételnek, hanem az hogy miért olyan nagy probléma a fehérje por szedése, miért tekintenek rá úgy mint valami drogra, de semmi baj"


Mi nem haragszunk. Te tanulj meg fogalmazni, ugyanis a kérdésedből nem az derül ki, hogy te arra kíváncsi, hogy miért tekintenek rá úgy, mintha valami drog lenne.



"Anyámék nem támogatják azt hogy edzeni járok pedig 18 éves vagyok és szerettem volna fehérjét rendelni de veszekedtek velem hogy nekem ilyen nem kell én ettől úgyse fogok fejlődni és hogy ez felesleges számomra."


Ebből melyik része szerinted, hogy te arra vagy kíváncsi, hogy ők miért nem engedik, vagy miért gondolják drognak?


"Viszont saját keresetem nincs és nem tudom ezeket állni magamnak."


És ennyi, nincsen tovább, csak a kérdésed:


"Mit tegyek? Tehetetlen vagyok"



Inkább te foglalkozz többet a szövegértéssel.

2022. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#26 még jó sok időt rászántál erre a valaszra. Hasznos volt köszönöm! Legközelebb ne vedd magadra ennyire, még a végén elkezdesz itt mondatokat elemezni
2022. nov. 20. 19:43
 28/31 anonim ***** válasza:
21%
Szólj nekik vegyek meg. Sose dolgoztam életemben, főleg nem suli kozben. Attól még,hogy ezek itt dolgoztak, attól neked nem kell. Hála isten drága édes apukám tett azért, hogy nekem sose kelljen dolgoznom. Itt vagyok már 26 és egy percet se egész életemben. És büszke vagyok apamra, hogy ennyi pénze van. Szóval beszélj anyadekkal, tuti segítenek
2022. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nektek is írt? Írjunk a moderátoroknak. Csak mert erőszakkal fenyegetni másokat bűncselekmény. Legalábbis a nyomozó bátyám szerint elég sok ilyen esetük van, amikor valaki azt hiszi, hogy a vicces felhasználónév mögé bújva bármi megengedhet magának. Az ilyen emberek pont ilyen privát üzenetekkel tudják elcseszni az egész életüket.
2022. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
84%
Engem is fenyeget a kis lúzer.
2022. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!