Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Karácsonykor együtt ünnepeltek...

Karácsonykor együtt ünnepeltek a rokonsággal, ha egyébként egész évben megy a gáncsolás és csak azért ülnek össze, hogy azt mutassák, milyen jók?

Figyelt kérdés

#Karácsony, család
2022. dec. 17. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem, próbáltam, próbáltuk, de nem alakult jól egyik alkalommal sem. Már ignoráltuk őket.
2022. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xylkkfz válasza:
85%
szerintem részben egy személy lehet az ok, ami miatt mindenki hajlandó félre rakni az utálatot. nálunk is hasonló a helyzet, viszont van akinek még jelent valamit az ünnep és tekintettel vagyunk, mer ez a legkevesebb amit meg tehetünk érte.
2022. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha egész évben nem tartom velük a kapcsolatot, nyilván karácsonykor sem fogom.
2022. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem talalkozom olyanokkal, akiket nem birok. Se karacsonykor, se semmikor maskor, nem vagyok ennyire idiota.
2022. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem a karácsony egy szent ünnep, a számomra legfontosabbakkal szeretném tölteni. Nem szeretnék olyan rokonokkal lenni, akik szorgalmazni szokták a nagy családi képmutatást, vagy felénk sem néznek egész évben.
2022. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Azokkal a rokonokkal már régebben megszakadt a kapcsolat az én szűk családom részéről. Párom családjában nem mindig lehet elkerülni mert többen vannak. Képzeld el hogy meglátogatod a szülőt, nagyszülőt vagy nagybácsit nagynénit akit szeretsz erre ott van a rokonsagabol valaki akit nem kedvelsz. Nyilván nem fogsz visszafordulni az ajtóból. És van hogy tudod hogy ott lesznek de te is csak akkor tudsz menni mert másnap más dolgod van. Könnyebb lenne magunkhoz hívni? Néha könnyebb lenne de ha tudunk hogy párom apja vendégeket vár akkor nem fogjuk vele végigbuszoztatni a napot, inkább beültünk az autóba és elgurulumk pár órára.
2022. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem divat a mazochizmus, hülyék sem vagyunk, szóval nem.
2022. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt karácsonyozunk a férjem családjával, de csak a sógornőmmel nem vagyunk túl jóban, nem utáljuk egymást, de nem is keressük annyira egymást társaságát év közben (mármint a férjemmel sem, aki a testvére). Kb. havonta találkozunk a szülőknél, havi egyszer felhívják egymást a férjemmel, ennyi.


De most nyilván, ha karácsonykor meghívják a családot, nagy szülőket, elég fura lenne őket nem meghívni, pláne, mert utálkozás azért nincs, csak szoros kapcsolat sem. Meg nyilván, ha a nagyszülőknél karácsonyozunk, ők sem fogják csak az egyik gyereküket hívni.

2022. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező jelleggel beköszönünk, eszünk két pogácsát aztán jövünk is el.

Karácsonykor is csak a marakodás és veszekedés megy, annak már örülnék ha legalább egy óra erejéig eljutnánk a felszínes jópofizás szintjéig.

2022. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a kötelezö jopofizásért, szóval nem.
2022. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!