Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én vettem észre hogy a...

Csak én vettem észre hogy a futballban még egy gáncsolástól is 6x átpördülnek és még azután is még szenved egy kicsit. Ez azért nem túlzás?

Figyelt kérdés

Már egyre többször láttam és tudom hogy azért csinálják mert hogy sárga lap meg kiállítás meg ilyesmik, de ezt nem veszik a játékvezetők észre?

Vagy ez is ilyen FIFA ügy?

xd

2015. júl. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Aztán ha megy a játék, úgy szökkennek talpra, mint a bolha.

A játékvezetők elnézik ezeket, valószínűleg kellő komolytalansággal is kezelik. Ha nagyon erősködik a játékos, beengedi érte az ápolókat vagy a hordágyat, de az esetek 95%-ában a "szenvedő" játékos egy percen belül már vissza is áll a játékba.

2015. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elsősorban időhúzási szándékkal fetrengenek . Ha meg nézed a 80.perc után,ha ők vezetnek. Sajnos ilyen a mai foci . A legtöbb bíró talán nem biztos benne , hogy színészkedik és biztos ami biztos megállítja a játékot. Kiváló magyar bírónk Puhl Sándor kifejezetten utálja ha színészkednek sokszor honorálta sárga lappal !! És igen amit írtál az is igaz,ha megeszi a játékvezető és ki-állítja az ellenfelet az óriási előny. Elsősorban mentálisan az ellenfélnél. Sokszor engem is irritál hogy el megy 5 perc a meccsből fetrengéssel , meg hordágyon viszik le. De amint elhagyja az alapvonalat leugrik a hordágyról és már játékra jelentkezik . Na és ő van megsértődve ha biró nem engedi vissza azonnal.
2015. júl. 23. 12:15
 3/7 anonim válasza:
Van olyan bíró aki elnézi, van olyan aki nem. Ha pont olyan vezeti a meccset aki nem akkor a játékvezető megtévesztésért (szimulálás) miatt még sárga lapot is adhat az éppen haldokló játékosnak :):D
2015. júl. 23. 16:01
 4/7 A kérdező kommentje:
ja én is láttam ha Sándor bátyám(mi így hívjuk) van a pályán kevésbé repkednek de még a legrangosabb fociban is szinte mindig szimulálnak, de ez legalább nem csak a magyar foci sajátossága.
2015. júl. 23. 17:16
 5/7 A kérdező kommentje:

és igen láttam az egyik UEFA selejtezőt amiben az utolsó 20 percben az éppen vezető csapatban eléggé sokan(mellesleg feltűnően, de nem kapott senki)estek el.

de van egy szélsőséges példám is: 2010-ben asszem a pápa meg egy másik csapat ellni mérkőzésen annyian bugdácsoltak hogy az valami hihetetlen volt szinte 5 percenként taknyolt valki, persze mind visszatért...

2015. júl. 23. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Neem rajtad kívül még senki nem vette észre, nincsenek erről viccek és még egy humorista sem csinált belőle 20-30 perces stand up-ot
2015. okt. 28. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar-feröeri meccsen is szembetűnő volt a különbség, az északiak ötpercenként látványosan és hosszú ideig fetrengtek már az első félidőben, a magyarok közül senki.
2015. okt. 28. 23:07