Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek az normális, ha...

Daxxg kérdése:

Szerintetek az normális, ha vendégségbe hívnak a rokonok és elvárják, hogy a konyhájukban a párommal főzzünk mindenkire? (a hozzávalókat megveszik ők)

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 21:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Szakácsként dolgoztok?(ha igen,akkor érthető,hogy jobban tudtok náluk főzni)
2022. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk szakácsok.
2022. dec. 28. 21:44
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne menjetek.
2022. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
Mi gátol a nem kimondásában?
2022. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyaltalan nem.
2022. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem normális.

A megoldás, közlitek, hogy nem föztök.

2022. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Nos én ez esetben biztosan mondanám nekik, hogy remélem van hely a hűtőben, mert hogy a hozzávalókat nekik kell eltenniük.


Úgy küldeném el a p.csába őket hogy csak úgy zuhogna.


Attól mert valaki rokon (én mondjuk ezt pont lesz.rom) még nem fogja senki megmondani nekem, hogy mit csinálok a szabadidőmben.

2022. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
99%
Egyetlen kivétel az lenne, ha ELÖRE MEGBESZÉLTÜK, hogy valami okból én fözök - mert ök nem ismerik a receptet vagy én jobban el tudom készíteni -, de úgy, hogy minden elözetes nélkül közlik, hogy nekem kell fözni, így teljesen kizárt dolog.
2022. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Darius- ***** válasza:
84%
Kozosen kellene megvenni és megcsinalni mindent. Fuggetlenul attol, ki hogy all anyagilag. Ez alol kivétel, ha ti -ha teszem azt, anyagilag szegényebbek vagytok naluk-ebbe beleegyeztek.
2022. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ebből a történetből hiányzik valami. Biztos, hogy "vendégségbe" hívtak titeket? Én ezt csak úgy tudnám elképzelni, hogy Ti valamiért el szeretnétek menni hozzájuk, bejelentkeztetek, vagy azt mondták a rokonok, hogy mehettek, szívesen látnak benneteket, de nem tudnak, vagy nincs idejük főzni, viszont telepakolják a hűtőt alapanyaggal, Ti meg oldjátok meg a többit, ahogy szeretnétek.


Baráti társaságban nálunk pl ez úgy szokott lenni, ha összejövünk bárkinél, én főzök, mert nekem hobbim a főzés, de mindig leegyeztetjük, ki mit intéz.

2022. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!