Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Family tree dna tesztel lehet...

Family tree dna tesztel lehet találni híres távoli rokonokat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 17:41
 1/8 A kérdező kommentje:
külföldiekre értem
2023. jan. 2. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsináltatták a tesztet, akkor igen. Szerintem amúgy ennek kicsi az esélye. Mármint, hogy rokonod egy híres külföldi személy.
2023. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És feltétlen hírest, ugye, ez a lényeg.
2023. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha híres ember emg is csinaltat ilyen tesztet tuti nem engedi hogy az adatai nyilvánosak legyenek.
2023. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
2-es mivel ha azt veszed egy ember megszületéséhez menmyi ember kell visszafele menve a történelemben ugy nem kicsi az esélye hogy híres őst vagy rokont találjon pláne ha egyik ágon emigráltak Magyarországra vagy külföldre.
2023. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagybátyám is olimpiai bajnok volt (aranyérmes), de kb le se szrtuk egymást egész életünkbe, (kétszer találkoztam vele személyesen 45 év alatt) szóval mire megyek vele, ha kiderül, hogy a hatodik unokabáttyám Lölő?


Kb: semmire...

2023. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha híres ember lennék, biztossssssan publikussá tenném a DNS tesztemet, hogy az összes távoli csóró rokon megtalálhasson és élősködhessen rajtam...
2023. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es nem hiszem hogy tisztába vagy a család fogalmával ezek alapján,és unalmas az is, hogy a családfa topicban is már megjelentek a frusztráltak, akik mindig feltételeznek valamit a másikról lenézően, amit nem is írt a kérdező. Az, hogy kíváncsi a családjára egy emberi tulajdonság, amit úgy hívnak szeretet.

Egyébként régmúlt korokban is lehet az embernek felmenője aki híres volt.



Az, hogy te lenézed a szegény embereket és szarkasztikusan feltételezel valamit ismeretlenekről, az a te frusztrációd, és a te gondolat folyamod.

Amúgy meg simán lehet ugyanúgy híres rokona is az embernek, aki nem nagyzol, és aki szintén keresi a családtagjait. A híresség, mint titulus nem feltételezi amúgy azt, hogy gazdag is az illető, rengeteg ilyen példa volt már a régi korokban is és most is. A híresség fogalma nem egyenlő a gazdagsággal, meg amugy sem az a lényege a híres embereknek, hanem a munkája, az amit az asztalra tett, azért híres, nem a pénzéért.

2023. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!