Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családban van egy kavarógép,...

A családban van egy kavarógép,én átlátok rajta de mások nem. Azt hiszik jó fej és előadja a jóembert, együttérzőt,a család tagjai pedig elhiszik. Eközben csak szítja a tüzet mikor ki ellen szépen csendben. Mit tegyek hogy más is lássa?felháborító

Figyelt kérdés
Annyira szemtelen, szép szavakkal fordítja egymás ellen a család tagjait akik pont őt nem tartják rossznak. Ha valaki mégis átlát rajta kampányt kezd,hogy őt bántják

2023. jan. 5. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére egyedül élek. Ajánlom neked is.


És a kavarógép helyett ajánlom, a keverőgépet, amit simán megvehetsz boltokban.

2023. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Tipikus nárcisztikus. Menekülj!

Esetleg kérdezd meg a családtagokat, nem tűnt fel ez még nekik?

2023. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2# kérdeztem,a valósághoz legközelebb álló megállapítás csak annyi, hogy rossz természete van de jó ember.

Tehetetlen vagyok vele szemben, szó nélkül nézem végig ahogy mindenkit megvezet és neki hisznek

2023. jan. 5. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
A miénk is átlátszó, de szerintem praktikus, hogy látod benne a krémet vagy a tésztát, milyen állagú.
2023. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Önmagadért tegyél, másoknak hiába mutatod amit nem hajlandók látni. Én három éve nem megyek közéjük, egyszerűen már szó szerint hányingert éreztem az utolsó találkozásoknál. Most általános vélemény rólam, hogy haragszom, de senki nem érti, miért. Pedig tényleg nem, de nem vagyok köteles ezt lesni. Valójában ők haragszanak rám, de még ezt sem képesek észrevenni.
2023. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
le kell buktatni a többiek elött h mit cisnal.
2023. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6# viszont megvan a magához való esze, nem esik ki a szerepből.. Indulatból néha elkövet apró hibákat, de nyájassággal helyrehozza és jófej marad

Gondolkoztam már hogy tudnám lebuktatni, de nagyon nehéz lenne

2023. jan. 5. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk a saját életeddel kéne ennyire intenzíven foglalkozni ;)
2023. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van így, mert felborítod a megszokott dinamikát. Nézz utána a NER fogalomnak (már nem a fideszesnek, hanem a nárcisztikus együttműködés rendszerének). Ezek az emberek nem tudják kezelni a konfliktust, konfliktuskerülők, sajnos nem tudsz ezzel mit csinálni. Hagyd őket békén.
2023. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!