Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kiderítettem valamit. Elmondja...

Kiderítettem valamit. Elmondjam a szüleimnek? Több lent...

Figyelt kérdés

Szóval eléggé fiatal vagyok, ha valami igaz dolgot mondok a világról, családi dolgokról, a szüleim mindig kiröhögnek, "hogy ezt egy gyerek mondja" meg ilyenek. De teljesen igaz tényekről van szó, csak fura nekik, hogy ezt egy gyerek szájából hallják sztem, vagy nem tudom. Biztos értitek.

Tudják, hogy igazam van, csak nem igazán vesznek komolyan. De most itt nem is erről van szó.


Egyébként hihetetlenül gyorsan átlátom a dolgokat, képes vagyok felnőtt fejjel gondolkozni. Sok mindent nem mondanak el néha a szüleim, hogyha kérdezem anyát, hogy miért szomorú, eltusolja, hogy "nem szomorú, csak kicsit bánatos, mert elhagyta a fülbevalóját" ez csak mese, gondolta, gyerek vagyok, úgysem értem.

Kiderítettem, hogy egy ukrán ismerősének leomlott a háza, (ugye a háború miatt) az egyik rokonunkék befogadták, de a nagybátyám kitette őket, utcára kerültek, tőlünk kértek segítséget, de mi sem tudunk segíteni rajtuk. És ez nem az egyetlen dolog, rengeteget akartak már eltusolni, de mint írtam, gyorsan átlátom a dolgokat, és én mindenről tudok.

De itt most nem ez a lényeg.

Vannak tőlünk kb 120 kmre barátaink, nekem kereszttestvéreim. A barátság nem mindig stabil, sokszor volt már dráma és veszekedés.

Sőt, kapcsolat még az is, hogy a nagyobb kereszttesóm (21 éves) összejött az egyik rokonunkkal. Én pedig nemrég fent voltam mamám padlásán és találtam egy hatalmas családfát. Kiderült, hogy a szüleim barátaival, egyben az én kereszttestvéreimmel rokonságban állunk. Ezt egyedül én tudom, meg mostmár ti. De mint írtam, sokszor volt dráma, feszültség.

A nagyobb kereszttesóm és a rokonom gyereket akarnak, a rokonság nem olyan távoli. Ha gyerekük születne, az nagy eséllyel vérfertőzést kapna.

De ha ezt elmondom, egy az, hogy a szüleim nem vesznek komolyan, és olyan veszekedés lenne, amibe bele sem merek gondolni.

Szerintetek mit tegyek?

Elmondjam? Vagy k.ssoljak?


2023. jan. 5. 23:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy értem, hogy a szüleid miért röhögnek ki folyton. :-)
2023. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy te egy kicsit túl fiatal ennek az oldalnak a használatához?
2023. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Kamu, ne eljetek bele magatokat...
2023. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
#9 az ott eltitkolt apa neve is rajta van a kérdező családfáján, biztos vagyok benne!
2023. jan. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Te nem gyorsan rájössz dolgokra, hanem tudálékos vagy. Olyan ember, aki az égvilágon mindenbe beleüti az orrát, jellemzően olyanokba is, amihez semmi köze.


Hányok a hozzád hasonló, magánélettel nem rendelkező emberektől, akik állandóan a más életén csámcsognak.

2023. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Ez a kereszttestvér, vagy mi, meg a rokonod, milyen kapcsolatban állnak egymással? Mert ha nincs vérségi kapcsolat, csak valamilyen módon te kötöd össze őket, akkor nem lesz semmilyen vérfertőzés. Főleg akkor nem, ha csak a déd vagy ükszülők voltak testvérek, mert az már rendkívül távoli rokonság!

Egyébként, elég élénk a fantáziád!

2023. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
Kislány, amíg azt hiszed hogy a vérfertőzés egy betegség, amit elkaphat a gyerek, addig tényleg ne kotyogj bele mások dolgába. 😅 kinevetni meg azért nevetnek, mert butuska létedre nagyon okosnak képzeled magad.
2023. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
Durván gyerek vagy még
2023. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mennyi idos vagy de szerintem hagyd ezt a dolgot. Meg gyerek vagy, hiaba vagy okos, a felnottek nem fognak komolyan venni.
2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként hihetetlenül gyorsan átlátom a dolgokat, képes vagyok felnőtt fejjel gondolkozni. " - nem, kérdező, nem vagy képes.
2023. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!