Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg bunkóság nem hordani...

Tényleg bunkóság nem hordani egy ajándékékszert?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Te kérted? Te választottad?

Ha nem, akkor nem kell; miért kéne..?

2023. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem hordok semmilyen ékszert, így ha kapok is, repül a fiókba.
2023. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki azt viseli amit akar. Meg persze nem biztos, hogy az illető sosem hordja, vannak olyan ékszerek amiket én is csak pl alkalomra veszek fel
2023. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Nem minden rokon, ismerős ismer annyira, hogy pontosan eltalálja az ízlésemet. Ha meg valami nem tetszik, akkor nem fogom hordani, kész. Nyilván lehetnek átmenetek a két szélsőség között, de nem fogok felvenni valamit, amit csúnyának tartok. Én kaptam pl. olyan ékszert, amit a típusa miatt nem szoktam hordani (karkötőt), de felvettem egy eseményre, ahol az ajándékozó fél is jelen volt, mert amúgy nem volt bajom magával az ékszerrel, összességében tényleg szép volt. Ilyen szinten még okénak tartom az udvariaskodást, de ha pl. szeretném a fülbevalókat, és kapnék egyet, ami nem tetszik, akkor marhára nem érdekelne, kitől kaptam, nem venném fel.
2023. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ritkán hordok ékszert, másrészt csak olyat, ami tetszik és amivel jól érzem magam.

Az ajándékba kapott ékszerek többsége nem az én ízlésem, ezeket garantáltan nem használom.

2023. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
86%
Dehogy, herótom van ettől a hülye szokástól.
2023. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Elkepzelem a beszelgetest:


- Szia, mert nem hordod azt a (barmit), amit kaptal (akarkitol)?

- Nem az en stilusom, nem igazan tetszik, de nem akartam megserteni hogy visszautasitom.

- Fuuuu de bunko vagy, hordani KELL mert ajandek!


Ez ugye nem igy zajlott le?

2023. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem:


- új fülbevalóm van.

- bizsu mi? Tönkreteszed a füledet. Bezzeg a tőlem kapott ezüstékszert sosem hordod.

2023. jan. 23. 17:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez nekem is ismerős. Igaz, nekem tetszik az ajándékba kapott ékszer is, de azt túl alkalminak találom a hétköznapokban, és úgyhogy ezt szoktam mondani.
2023. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Többször kaptam már ajándékba olyan ékszert vagy kendőt ami egyáltalán nem tetszett. Az ilyeneket szemrebbenés nélkül eladom olyan felületen ahol az ajándékozó nem látja. Nem pakolgatok olyan dolgokat amikre nincs szükségem.
2023. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!