Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bunkóság ha azt a szakmát...

Bunkóság ha azt a szakmát választottam amiben ő is el akart helyezkedni?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal beszélgettünk kb 1,5 éve mikoris megemlített egy szakmát amit szeretne elkezdeni tanulni. (Akkor azt mondta, hogy akkortájt szeretné is elkezdeni) Én már akkor is egy másik szakmát tanultam/ tanulok de úgy döntöttem szeretnék ez a szakma mellé egy másikat is, hogy több lábon tudjak állni a későbbiekben.

Nekem is arra a szakmára esett a választásom amit ő mondott annak idején. Több szempontból is praktikusnak tartottam, a jelenleg tanult szakmám mellé. Ő azóta sem kezdte el a tanfolyamot ami egy pár hónapos tanfolyam egyébként. Nem régen azt hallottam, pár éven belül szeretné inkább elvégezni, mert csak onnantól fog benne dolgozni.

Nekem még pár hónap van vissza az iskolából, az után szeretném elkezdeni ezt a tanfolyamot. Az után pedig azonnal dolgozni is kezdenék ebben a szakmában is.


Meg kellene előre említenem neki? Jogos lenne a sértődése? (őt ismerve ez meg fog történni)

Érezzem szarul magam ez miatt, hogy “elvettem” tőle ezt a szakmát?



2022. nov. 5. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Abszolút nem gáz. Amennyiben nem a köztársasági elnöki pozíciót vagy a pápa állását néztétek ki, lesz munkahely mindkettőtöknek.
2022. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Tehat mar most azon kattogsz hogy mit fog szolni hogy 'lenyultad' elole azt az ultraritka, es persze hipertitkos szakmat? Azt, amit meg el sem kezdett, csak beszelt rola hogy talan egyszer el akarja kezdeni tanulni de meg addig se jutott el?


Minden bantas nelkul, de orvos latott mar?

2022. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Legfeljebb akkor fogja irritálni, ha eddig is másoltad több mindenben (a copycat embereket senki nem szereti). Ha ritka eset, akkor nem nyafoghat.
2022. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz
2022. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Hogy jut egyáltalán eszedbe? Vagy ez olyan ritka és speci szakma, hogy csak 2-3 hozzáértő kell az országban?
2022. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem. Előremoziztál a fejedben valami dologlefolyást, ami nincs is?

Hú, van baj ott is.

2022. nov. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már nem is érdekli a szakma.
2022. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Elvetted? Miért vettél volna el bármit is.


De te is borzalmasan túlgondolod az életedet. Olyanokról fantáziálsz, amik nincsenek és lehet, sohasem következnek be.

2022. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Érezzem szarul magam ez miatt, hogy “elvettem” tőle ezt a szakmát?"


Nem kell, ilyen életfelfogással (amit a kérdésed stílusa sugároz) szerintem van 1000 másik dolog ami miatt szarul érzed magad az életben... :)

2022. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az élet minden területén mindent ennyire túl gondolok.

Köszönöm, hogy erre miattatok mégjobban rádöbbentem!

Esetleg ha van valami tanácsotok erre akkor szívesen meghallgatom!! (Én sem szeretem ezt a tulajdonságomat de sajnos eddig még nem tudtam rajta változtatni, mindenen előre gondolkodok, stresszelek) - és igen járok szakemberhez ezért is és más miatt is de ha van valami tanácsotok rá szívesen látnám:)

2022. nov. 15. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!