Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted se kivancsiak ram?

Szerinted se kivancsiak ram?

Figyelt kérdés
felszoktam hívni a nagymamám nővérét, mivel csak mamának ez az egy testvére van... de a nagynéni egyetlen egyszer sem hivna fel engem..mindig én hívom. meg ha telefonalunk hallotam mar hogy valaki susmorog neki a háttérben... 21/N
2023. márc. 29. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Most mondd meg őszintén, miért lennének rád kiváncsiak ?
2023. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
# először is mert testvéreim rokonaim.
2023. márc. 29. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
99%

Szép dolog, hogy te tartani szeretnéd vele a kapcsolatot, de ha ő nem vevő rá, akkor szerintem ne hívd.

Találkoztok néha, családi eseményeken?

2023. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Engem sem hív fel szinte egyetlen rokon sem, és ha nem hívom őket elég gyakran, akkor kapom a lelkifröccsöt, hogy ÉN nem keresem őket. Mert hogy ők csak azért nem keresnek, nehogy rosszkor hívjanak (nagyon béna kifogás).

Nálad is lehet ez, vagy lehet akár az is, hogy tényleg nem érdekled őket.

2023. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A rokonság akkor sem jár együtt a szeretettel, ha az egyik fél próbálná keresni a másikat.
2023. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mia...? Ennek van valami megnevezése, ennek a rokonsági ágnak vagy minek hívjam. Tehát a nagymamám tesó az nekem egyáltalán valakim?
2023. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd a jó oldalát, neked sem kell hívni őt.
2023. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én se biztos hogy kíváncsi lennék a testvérem unokájára. Mondjuk ha lánya van a tesómnak, akkor lehet...
2023. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak unokái? Lehet, hogy a velük való kapcsolat elég neki. Voltam így, egyszer csak befejeztem a kapcsolattartást idős rokon nénivel, utána 15 évig nulla kapcsolat, majd meghalt. Egyikünk sem hiányzott a másiknak.
2023. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

először is mert testvéreim rokonaim - és? Én sem beszélgetek random rokonokkal az időjárásról, mert minek.


Ez nem bunkóság, egyszerűen jobb dolgom is van a felesleges szócséplésnél. Néha írunk aztán ennyi, bőven elég.

2023. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!