Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan aki rosszba van a...

Van olyan aki rosszba van a párja családjával? Egyáltalán nem beszéltek? A párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
a párom engem választott, nem a családom. velem akar élni, nem a családommal.
2023. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én csak párom anyjával vagyok rosszban. Nem is beszélek vele, le van tiltva Facebookon is, nehogy ott kezdjen elírogatni.

Párom megérti, és mióta engem rágalmazott az anyja, ő is még jobban visszavett a vele való kontaktálásból (bár amúgy se rajongott sose az anyjáért).

2023. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én sose még csak nem is találkoztam velük, de jobb is ez így, mert a barátommal nagyon szemetek, nagyon nem egyszerű a családja. Korábban még zavart, mert azt hittem, hogy esetleg "nem vagyok elég jó nekik". de nem erről van szó. Megvagyok nélküle. A barátom pedig csak örül neki.
2023. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

A párom az enyémmel - megértem, én sem kedvelem őket.


Mit szóltam hozzá: semmit, az ő dolga, kivel ápol jó viszonyt és kivel nem. Ok nélkül senkit nem ignorál.

2023. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én. Egyáltalán nem beszélek velük.

A párom próbálkozna néha, pl azt hazudja hogy üdvözölnek, érdeklődtek, szeretne látni az anyja. Ilyenkor mondom neki hogy tudják a számomat, nekem mondják, ne rajta keresztül üzenjenek. Jajjj neeemm mernek felhívni, de menjek már el.

Megy a f4szom. Ha felhívnak, és elnézést kérnek akkor elmegyek.

Anyuuu azt üzeni hogy sajnálja.

Ahham... Akkor hívjon fel.

Ennyi. Ennyivel lefegyverzem, mert nyilván nem sajnálják azt ahogyan velem viselkedtek. Nem érdeklődnek, és nem akarnak látni. Csak a párom szeretné ha jóban lennénk, de nem tudom hogy gondolja, mi lenne ha egyszer tényleg elmennék hozzájuk. Csak a vita lenne.


Ezeken a próbálkozásokon kívül nincs semmi. Ő akkor megy az anyjáékhoz amikor akar. Ott is aludhat. Nem zavar.

2023. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Mivel 200km a táv így nem fura a dolog.
2023. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ferjem huga lett mostanaban furcsa, karacsonyig jo volt a viszonyunk, aztan bejelentettuk az eskuvot es nekiallt fintorogni. Kesobb rakerdeztunk, nem nagyon adott ertekelheto indokot. Aprilisban osszehazasodtunk, minden kepen fejeket vagott, mutattak a barataink, nagyon ciki volt. Mivel 300 km-re lakik, evente 3-4x latjuk kb egy hetre, de en ennyi idore sem vagyok hajlando jopofizni. Ugy meg plane nem, hogy kerulgeti a forro kasat, es nem mondja meg nyiltan, mi a franc baja van. Ugyhogy megmondtam a ferjemnek, ha legkozelebb erre jar a sogornom, vagy talalkozzanak az anyjuknal, vagy ha hozzank jonne, inkabb elmegyek otthonrol.
2023. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Az összes nő. Érdekes.
2023. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nők…pontosan!

Nos én nem szoktam találkozni a férjem felnőtt gyerekével. Nem azért mert nő hanem azért mert ő a rossz anyóst pótolja . Szét akart minket szedni, lehordott mindennek, fel is jelentette az apját 2 szer. Természetes hogy nem szándékozunk vele kapcsolatot. A kislányunkat nem ismeri , azt mondta nem tehet róla hogy utálja a gyerekeket.

2023. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
44%
Rosszba? Oda, bele!
2023. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!