Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted rokonomnak igaza van?

Szerinted rokonomnak igaza van?

Figyelt kérdés
62 éves rokonom mondta hogy elszalad az idő. rövid az élet! és én mint 23/F mondtam neki hogy igazad van néném! elszalad az idő! most voltam énis 13,14 , 15 és már 24 leszek jövőre januárban. és ő elkezdett kiabálni;" te mit beszélsz, te még 23 éves vagy fiacskám, kisfiam, megvagy bolondulva?" előtted az élet, hol szabadna ilyenre gondolnod hogy rohan az idő? 23 éves vagy gyerekem! ilyenkor én nekem eszembe se jutott ilyen" mondta a néni...
2023. jún. 13. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez elgyen a legnagyobb gond, hogy ebbe belekötött.
2023. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolnám hogy egy barom. Neki szalad az idő, de másnak nem. Ő a valaki.
2023. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van. Ma minden idióta 20 évesen temeti magát.
2023. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Nincs igaza. 23 évesen valószínűleg ő is úgy érezte, hogy hú, már ennyi. Csak már elfelejtette, amilyen bolond. Az ő logikájával neki is mondhatná egy 80 éves, hogy ugyan már, mit panaszkodik 62 évesen, még nem is öreg.
2023. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért érezte volna úgy?
2023. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Minden csak nézőpont kérdése.

Aki szeret élni és élvezi az életet annak rohan az idő, akinek kemény és megpróbáltatásokkal teli, az úgy érzi, hogy baromi hosszú és már időtlen idők óta tart. Ez egyébként kortól független, de jellemzőbb az idősekre, mert ők már gyakrabban csinálnak számvetést, mint egy fiatal.

De ezen bárkivel is vitatkozni teljesen felesleges.

2023. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Nincs igaza. Amikor ő volt 23 volt egy stabil világrend, amiben az élet csordogált, pont ez a generáció az, amelyik sosem gondolkodott tudatosan. Viszont a te esetedben az elmúlt 10-15 év során nagy technikai változások mentek vegbe, amelyek formálták a társadalmat, a létezést. Te pont ugyanannyira érezheted az idő múlását.
2023. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2023. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Nincs igaza. Attól, hogy nem vagy öreg, neked is "rohan az élet", ha visszanézed. Mennyivel másabb volt tizenévesen. Nem volt olyan sok éve, de egy pillanat visszagondolni, míg annak rendje és módja szerint évek megélni, és néha vagy többször azt érezted, hogy egy nap is olyan hosszú, soha nem ér véget. Most meg itt vagy huszonévesen, felnőttként, teljesen más gondokkal, rég magad mögött hagyva az általánost és a középiskolát.


62 évesen jóval több dolgot nézhet vissza, de nem rohan neki jobban az élet, mint a tiéd, vagy bárki másé.


Tisztán emlékszem az általános iskola első napjának bizonyos részére. Jobb híján leültem a középső sor első padjához egy fiú mellé, akinek az arcán volt egy anyajegy. Aztán bunkózott velem az a fiú, akinek a kötelező bemutatkozáskor megtudtam a nevét. Aztán az elkövetkező 8 évben soha többet nem ültünk egymás mellett. Milyen kicsi voltam, most meg nemsokára, a hónap végén töltöm a huszonkettőt.

2023. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

Nened kicsit csapagyas...

Ez csak egy normal, udvariassagi csevegesnek tunik, meg csak beszelgetesnek sem neveznem. Egyet is ertettel vele, amiben nincs is hiba, mert 24 evesen azert mar erezheto, h telik. (Gyerekkent meg nem annyira.)

Erre kiveri a balhet, h de hat hogy gondolhatod igy🤣 Sztem ezek utan jobban teszed, ha csak bologatsz az hulyesegeire🤣

2023. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!