Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanítsam egy kistini...

Hogy tanítsam egy kistini rokonomnak, hogy nem illik csámcsogni?

Figyelt kérdés
Anyuci-apuci úgy eszik, hogy ömlik a kaja a szájukból. Komolyan mondom a hányinger kerülget tőlük, ordítani tudnék, annyira zavar!
2021. okt. 3. 12:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tanítsam meg..
2021. okt. 3. 12:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát elmondod neki így egyben. Nem csámcsogunk.


De már igen késő, nehéz lesz megtanítani enni.

Nekem is volt egy kollégám úgy evett felnőtt fejjel mint egy komplett disznóól.

Elképesztő volt. Időnként panaszkodott hogy nem megy vele enni senki.

2021. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal újra és újra szépen elmagyarázom neki, van, hogy működik is, akkor bocsánatot kér és utána szépen eszik. De aztán pár nap múlva megint kezdődik újra.

Mivel közeli rokonok, ezért próbáltam felnőtt emberhez illően elmagyarázni a szülőknem is, de szerintük nincs igazam, és kioktatom őket. 3 gyermekük van, csak a középső gyermek eszik így!

2021. okt. 3. 12:24
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
sehogy, nem neked kell nevelni.
2021. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Kistin-ben ez a szokás.
2021. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha olyan tróger szülei vannak, hogy tizenévesen is itt tart, akkor úgyis mindegy
2021. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy nem nekem kell nevelni, de nagyon sokat van nálunk és sok mindent tőlem kérdez meg, mert otthon nem mondják el neki vagy csak felületesen. Pl. a menstruációt is.

Sok olyan dolog van, amit nem illik, de csinálja, hogy miért azt magam sem tudom.

2021. okt. 3. 12:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csórikám, így már értem miért próbálsz némi jó modort tanítani neki. Nincs szerencséje a szüleivel.
2021. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, szeretném, ha nem érné hátrány az életben ezek miatt.
2021. okt. 3. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd nagyobb elsz leszokik róla.
2021. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!