Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vészhelyzet esetén ha be kell...

Vészhelyzet esetén ha be kell fogadni a párom családját ideiglenesen, de én nem szeretem a kutyákat és hozzánk sose hozhatták, akkor ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
A ház az én tulajdonom, nekik nincs benne részük.
2023. jún. 13. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Vészhelyzet esetén nincs olyan, hogy nem szeretem. Az állat meg nem játékszer.
2023. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát valami kompromisszumot kössetek. Esetleg, ha elég nagy a házatok vagy van kert akkor jelöljetek ki neki egy olyan helyet, ahol ellehet, megfelelő neki és ahol te esetleg kevesebbszer találkozol vele. Az biztos, hogy ezt neked kell megbeszélned a pároddal és azért fontos, hogy te is megértő legyél, ne utasítsd el egyből a kutyát, oké, hogy te nem vagy nagy kutyás, de próbáld meg elfogadni, hogy a párodnak meg fontos lehet a háziállata.
2023. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

Nyár van. Elvan a kertben. Ha ház, gondolom kertes.

Ha meg tényleg nagyon nem bírod a kutyákat, adj a családnak egy hetet, hogy ideiglenesen el tudják helyezni valahol. Például egy kutyás ismerősüknél, ahol több kutya is van, és +1 az már nem osztana-szorozna.

2023. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
A kutyát vigyék máshoz, ha az udvarban sem lehet nálad. Örüljenek, hogy vész esetén van hova menniük.
2023. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Mi az a vészhelyzet? Kilakoltatás?
2023. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Van bejárós kutyám, de teljesen megértem azokat, akik félnek vagy írtóznak a kutyáktól és bajban sem vinném ilyen ember nyakára a kutyámat. Az viszont nem mindegy, hogy mennyi időről lenne szó és miért kell befogadni a rokonokat. Ha nem tudták fizetni a rezsit vagy lakbért, akkor valószínűleg pénzkezelési gondjaik vannak, ami előre vetíti, hogy tőletek se fognak gyorsan távozni egy vagyonnal a zsebükben. Ha eladták az albérletüket például, de ebben nincs részük, akkor még lehetnek normálisak és nem maradnának a nyakadon. Néhány napig elviselném a kutyát, ha nincs halálfélelmem vagy allergiám miatta. A kutya fajtájától is függ, uszkárt vagy dán dogot akarnak hozni?
2023. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Menhelyre teszik addig.
2023. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
menhelyre beadják.
2023. jún. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Mit értünk vész alatt?
2023. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogadnék be senkit "vészhelyzet" esetén a SAJÁT lakásomba, mert ebből tudod mi lesz? Hogy odakényelmesednek és véletlenül elfelejtenek albit nézni, stb.


Nem vagyok karitatív szervezet, oldják meg az életüket, de ne az én hátrányomra.

Eleve fel sem merülhetne ilyesmi a páromban hogy majd hozzám cuccoltatja a családját akár hetekr. Persze :D

2023. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!