Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csajok akinek volt valami...

Csajok akinek volt valami szexuális vonzalma vagy akár komolyabb is az unokatesójával, az később hogy érezte magát amikor barátnője lett az uncsitesónak?

Figyelt kérdés

Hogy jöttetek ki a másik csajjal?

Nem voltatok féltékenyek, nem volt megalázó vagy mit éreztetek amikor egy társaságban voltatok?

Szerintetek a másik csaj tudott rólatok, mármint hogy mi volt köztetek?

A barátnőm volt ilyen helyzetben és mesélte hogy "nem tudott" mit tenni, inkább elkezdte kerülni őket. Ti hogy reagáltatok?



2023. jún. 24. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen volt,a szülők jól felpofoztak minket amikor kiderült
2023. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 2023-ban már ott kell tartani, hogy ezt terápiában beszéljük ki, nem mint valami mindennapos dolgot, idegenekkel megosztjuk a gyakorin.
2023. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

A baratnid tudja hogy van hely ahol ez buntetendo is?

Nalunk pedig abnormalis beteg dolognak szamit.

2023. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nics nálunk senki incel vagy hasonló.
2023. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
38%
Nálunk nincsenek a családban aberrált elmebetegek, nem tudok válaszolni.
2023. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Kérdés jelentve.
2023. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Vérfertőzés


199. § (1) Aki egyenesági rokonával szexuális cselekményt végez, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekmény miatt nem büntethető a leszármazó, ha a cselekmény elkövetésekor tizennyolcadik életévét nem töltötte be.


[link]


Az unokatestvér se nem egyenesági rokon, se nem testvér.


Az unokatestvérek házassága Magyarországon jogilag engedélyezett, de a gyakorlatban ritka.


Az unokatestvérek génjeinek átlagosan 1/8 része azonos.

2023. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szexeltem az unokatesómmal. Mindketten élveztük. Fiatalok voltunk. Örülök, hogy részese lehettem ennek az élménynek. De utána felnőttünk és sosem került szóba ha találkoztunk.
nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!