Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben unokatesójával?

Figyelt kérdés

Húsvétkor náluk aludtunk. Jó sokáig beszélgettünk vasárnap (hozzáteszem: évek óta először), majd nyomtunk pár játékot a gépen. Végül megnéztünk egy filmet, amin mindketten bealudtunk.

ATOMCIKI VOLT, hogy a szüleink keltettek fel, de amikor látták, hogy a tegnapi ruhánkban vagyunk, nem tettek fel hülye kérdéseket. Csak kiröhögtek minket. Ja és persze azóta is mindig gúnyolódnak, hogy egy fiúval aludtam együtt.

A ti szüleitek is ilyen bunkók???


2017. máj. 20. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem bunkók, csak kissé piszkálódnak azzal hogy egy fiúval aludtál együtt. Majd megunják, addig is mondjad nekik hogy ők is együtt alszanak.
2017. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az igaz, de az uncsitesóm szobájában voltunk a kihúzott kanapén. Amit elvileg azért húztunk ki, hogy elférjen rajta a popcorn, és a délutáni süti maradéka.

Talán furcsán hangzik, de én azért megismételném a dolgot. Elvégre lassacskán eljutok abba a korba, amikor plüssállat helyett egy velem egyidős fiú is megteszi. :)

Na kíváncsi vagyok, hogy akkor mit poénkodnának? :)

2017. máj. 20. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Atomcukit olvastam először :D

Mondjuk az lehetett a szüleitek szemében, azért bökdösődnek :D

2017. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem volt jobb dolgod, mint kiírni ezt a kérdést? Vagy csak világgá akarod kürtölni, hogy a szerető, viccelődő családodat te bunkónak tartod?
2017. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy helyzet. Teljesen normális dolog. Unokatestvérről van szó, nem pedig egy vadidegen pasiról.
2017. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

találj ki valami kamu dumát, és abbahagyják

pl: csak orál volt, mert mégis csak az unokatesod...

vagy azt, h beleszerettél, egyből kuss lesz xd

2017. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
haha :D emlékszem nekem is volt ilyen, hogy haveromnak nagyon szigorúak a szülei, és eléggé berúgtunk egy buliba, ő meg vidéki is ráadásul, szóval végül eljött hozzánk aludni, tényleg csak feltámolyogtunk a szobába, félig-meddig egymáson/mellett aludtunk a padlón. piaszag. ráadásul tél volt. spanom kabátban aludt.... szülők meg persze olyan 11 óra felé másnap benyitottak, hogy hazaértem-e, élek-e mi a helyzet...stb. aztán persze röhögtek rajtam, hogy újabban már srácot hozok fel a bulikból :DDD nyilván ezzel oltogattak még pár hétig :D van ilyen. de ez nem bunkóság. tudják hogy nem volt semmi. mindketten fel voltunk öltözve. baromi részegek voltunk. mutattam már be jó pár barátnőt, hoztam is haza lányt, nyitott is már rám anyám, mikor csajjal voltam együtt... szóval semmi rossszat nem feltételeztek. inkább csak olyan beszólás, oltogatás, vicceskedés akart lenni
2017. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
87%
Nincs ebben semmi extra. Én szüleim ha meglátták hogy egy lánnyal beszélek, akkor már azonnal ment a sugdolózás hogy kb házasodok :D
2017. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3: 16 évesek vagyunk.


4: "a szerető, viccelődő családodat te bunkónak tartod?"

Ha többször rászólok, hogy zavar, de folytatják, akkor az már nem vicces, hanem bunkó.

Bár poénból lefeküdnék vele. Végülis rendes srác. Na akkor baromkodjanak!


indiánimpera: Ez volt az eddigi legértelmesebb hsz. Majd azt mondom nekik, hogy lefeküdtem egy osztálytársammal, és őt akartam elfelejteni. Vagy pedig, hogy pettingeltünk, de felhívott, és megismételtük "felnőttesebben".

Vagy pedig - mivel volt rajtunk pléd - hozzájuk vágom: na és akkor mi van? Legalább családban marad az ilyen. Legalább tudják ki volt az első. :)

Mert ha két ember tényleg ennyire komolytalan, akkor tényleg az ő szintjükön kell velük beszélgetni. :)


7: Jogos. Elvégre mi van akkor, ha mindkét végén égeted a gyertyát? Inkább örüljenek annak, hogy a "fiúidat" is bemutatod. :)


Fatal_3rror_: Beszélgetni, és bealudni egymás mellett két külön dolog.

2017. máj. 21. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azóta lefeküdtél az unokatesóddal? Hiszen vágysz rá
nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!