Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kezdjek ezzel a rokonnal?...

Mit kezdjek ezzel a rokonnal? (Félek)

Figyelt kérdés

Nagyanyámnak van egy húga. És nagyi huganak van egy fia aki házas. Tehát apum, meg az a másik férfi első unoka testvérek.


Nos ennek a rokonnak a felesége, mindenbe bele üti az orrát, múltkor pl ki írtam facera hogy jó reggelt mindenkinek, készül a vasárnapi ebéd. És a rokon felesége oda irta: kit érdekel. Aztán kiraktam 1 hete profilt, ma meg újat és oda irta; " te állandóan másik képet raksz fel" . Nos rá írtam a hölgyre priviben: "Szia Anna, én soha Bem bántottalak, semmi közöm hozzád, te apum első unoka tesojanak a felesége vagy, de attól semmi közöd hozzám, egy idegen vagyok neked, akkor miért írsz a képeim alá, mi közöd mitcsinálok? Erre nem irt vissza. Hanem a férje aki a rokonom hogy ne írjak ilyeneket a feleségére, meg hogy taknyos kölyök vagyok! Elkap de kapok tőle egy két fülest, meg elrúgja azt a sánta lábaimat(mert ugye mozgássérült vagyok kicsit, meg leukémiám van,) félek hogy munkába menetkor elkap a rokon... komolyan beszél, nem viccelt..


22/F vagyok. A rokonom 45F, felesége 43N


2023. aug. 13. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nos, bármilyen bunkó, az tényleg kit érdekel, hogy készül a vasárnapi ebéd xd Ettől független tényleg bunkó.


De a megoldás egyszerű: tiltsd le. Vagy töröld az ismerőseid közül. Gond megoldva.

2023. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le a nyanyával.
2023. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Töröld le az ismerősök közül. Eleve nem is kellett volna ráírni, vagy ott a kép alatt írni, hogy mindenki lássa, megmondani neki, hogy ha nem tetszik, nem kell kommentelni és görgessen tovább.
2023. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy valóban képes megtenni, első körben az apádnak szólj, a nőt meg a csávót is tiltsd le. Ha apád nem támogat, az üzenettel jelentsd fel a rendőrségen - ha ezt túl meredeknek érzed, akkor viszont ha megjelenik és fenyeget, azonnal hívd a segélyhívót.
2023. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Darius- ***** válasza:
100%
A férjével, vagyis rokonoddal nagyobbak a gondok, ha ilyen szinten viselkedik, fenyegetőzik. Válaszold azt, hogy tegye meg és verjen meg tanúk előtt, ha meri. Mozgássérültet bántalmazni fizikailag börtönnel jár. Kérdezted a feleségét, hogy mit akar. Persze jobb ezt személyesen megkérdezni, nem az interneten.
2023. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hogy lettél most 24-ből 22, és súlyos rövidlátóból sánta leukémiás?
2023. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell ra reagalni. Torolni se kell az ismerosok kozul vagyis ne most, mert az csak olaj a tuzre. (Az ilyenek ellenorzik, keresik higy tiltod-e oket es csak felboszulnek.

Amit tegyel (szerintem) amikor posztolsz, van olyan beallitasi lehetoseg, hogy csoport lathatja ismerosokre ha allitod kiveve es a kiveve utan kivalasztod a ket rokonod nevet es kesz. igy minden ismerosod latja a vasarnapi ebeded keszuleset kiveve ok ketten. Ha megnezik a profilod max azt hiszik nem posztokgatsz.

persze ha eddig naponta 5-öt posztoltal, akkor azert 3 naponta egy posztnal allitsd be ugy hogy om ks lassak, de azok valoban valami nagyon semlegesek legyenek es ha barmit is irnak ala egy ne foglalkpzz.vele. Aztan elteleik par het es szepen torold oket az is.eroseid kozul. Ne tiltsd, csak torold. mert utana akkor mar nem latja ha posztolsz, de ha radkeres es eszreveszi ja nem az ismerosod akkpr vagy ujra bejelol (es te nem jelolpd vissza) es ha egyszer szemelyesen szova tenne akkor annyit mondasz hogy tessek, fu hat te nem tudsz rola. Nem erted, de multkor fwltortek a fiokod volt egy kis gondod, majd ranezel bocs. es nem csinalsz semmit.


De azt viszont nem ertem .iert irod egy rokonodnak hogy semmi koze hozzad. Hiszen rokonok.vagytok.

Ezt csak mellekesen es zarojelesen jegyze. meg, hogy pl. ahogy a testverunk rokon, ugy a testverunk felesege es gyerekei is, es a nagyapank u okatestverenek a gyerekenek az ukapjanak a felesegenek a kishuga is...stb es azok ferje felesege gyereke szuloje. Termeszetesen mondhatjuk kozeli vagy tavolo rokon vagy verszerinti (edestestverem) vagy nem verszerinti (edestestverem felesege), de rokon...es emiatt sokaknak hatalmas nagy bantas ha azt mondjak csak az apam u okatesojanak a felesege vagy semni kozom hozzad es neked hozzam. Ha hasonloba belefutnal. Akkor eleg azt irnod. Ne haragudj nem ertem mi bajod a posztjaimmal, olyan bantonak erzem amiket kommentelsz. En sose bantottalak teged, kerlek te se tedd. Ha ugy erzed nagyon sok fwlesleges posztom.van, akkor allitsd be aahirfolyamod hogy engem.ne lass.vagy torplj az ismeroseid kozul. Nem.fogok erte haragudni. Szep napot

2023. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell vele foglalkozni.
2023. aug. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legelső megjegyzésénél törölni kellett volna az ismerőseid közül vagy letiltani, ezt ő nem látja, viszont a bejegyzéseidet sem, ergó nem fog tudni hozzászólni.
2023. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy tényleg miért kell minden szirszart kiírni a facebookra? Tiltsd a pcsába le mindkettejüket.
2023. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!