Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Dolgoznátok együtt ilyen...

Dolgoznátok együtt ilyen helyzetben rokonnal?

Figyelt kérdés

Adódott számomra egy szuper munkahely. Elfogadják végre a képesítésem, plusz jutalékot kapok a nyelvtudásért. És végre olyan munkakört csinálhatok, melyet szeretek.


Viszont.


Egy nagy problémám van. Együtt kellene dolgoznom a nárcisztikus sógornőmmel, akinek a úgymond felettese lennék. Több éve nem vagyunk beszélő viszonyban, csak családi eseménykor találkozunk. Régen sok vitánk volt (a valóstól a kitalálton át a megjátszottig ... ), mivel nem tudta elfogadni, hogy a bátyja engem választott és ő velem szeretné élni az életét és neki nincs ebbe beleszólási joga.


Komolyan elgondolkodtam azon, hogy elfogadjam-e az ajánlatot vagy ne. Sajnos ismerem már az alattomos húzásait, és valószínűleg a munkahelyen is alám tenne és uszítaná ellenem a munkatársakat. Igaz, még ő sincs régóta ott a munkahelyen, de előnyben van velem szemben.


Nagyon gondolkozom rajta, hogy elfogadjam-e vagy hogy kezeljem, amennyiben elvállalom. Karácsonyi ebéd is elég volt vele, már akkor is frászt kaptam a nagyzolástól és az állandó magyarázásától...


2022. dec. 29. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogyhogy pont oda jelentkeztél?
2022. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
A felettese leszel, mi a probléma?
2022. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne fogadd el.

A soraidból ordít, hogy nem fogod bírni.


Én elfogadnám, de én én vagyok. Én kibírom, ha utálnak a körülöttem levők, meg nem lovalom bele magam semmibe.

Te meg attól frászt kapsz, hogy ebédnél magyaráz. Nekem egyik fülemen bemenne, másikon meg ki. Ez a különbség köztünk.

2022. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet attol még vele dolgozni mert rokon...
2022. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi itt a gond? Odamész és kirúgod.
2022. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Te vagy az Csillár?
2022. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne.
2022. dec. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Én elfogadnám, bár engem nem érdekel a munkahelyen más lelki világa.


Persze, nem rugdosok ki bárkit, meg nem ktsgösködök, de amúgy ha keresztbe akarna tenni, próbálkozhatna.

2022. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, el kell fogadni.
2022. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
72%
Szerintem válaszd külön a munkát és a magánéletet. Simán lehet, hogy máshogy viselkedik a munkahelyen. Ha mégsem meg mindig kirúgható.
2022. dec. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!